Жителі Гонконгу частіше за інших подорожують за кордон

Жителі Гонконгу частіше за інших подорожують за кордон

Компанія MoveHub, яка займається вивченням привабливості різних країн для імміграції, вирішила з’ясувати, жителі яких країн найчастіше виконують туристичні поїздки за кордон. Для цього компанія проаналізувала кількість туристичних вильотів з 111 країн за період із 2007 до 2016 роки на підставі даних Світового банку та Всесвітньої туристичної організації.

Дослідження показало, що найбільш активними мандрівниками є жителі Гонконгу. На кожного жителя Гонконгу доводиться в середньому 11,4 туристичних поїздок на рік. Сприяють такій високій активності відносно високий ВВП на душу населення в Гонконзі й кількість вихідних і канікул, які надають працівникам місцеві компанії. Щоправда, такий високий показник може бути пов’язаний ще і з тим, що у процесі дослідження в якості зарубіжних поїздок враховувалися поїздки жителів Гонконгу до Макао й до материкового Китаю.

На другому місці рейтингу опинилися жителі Люксембурга, які здійснюють на рік у середньому 2,56 туристичні поїздки за межі своєї країни. Часто подорожують за кордон також жителі Угорщини, Швеції, Фінляндії, Ірландії, Швейцарії, Данії, Албанії та Сінгапуру.

Жителі Великобританії в середньому виконують 0,9 міжнародних поїздок на рік на людину, що відповідає 21-му місцю в списку націй, які найчастіше подорожують. Кілька років тому, після глобальної фінансової кризи 2008 року, цей показник був ще нижчим, але останнім часом ситуація дещо змінилася на краще.

Аутсайдерами ж, як не дивно, виявилися жителі США. Незважаючи на високий рівень доходів, у середньому жителі Сполучених Штатів здійснюють тільки 0,2 міжнародні поїздки на рік на людину. Одна з причин такої низької активності — менша кількість часу для відпочинку в порівнянні з жителями інших країн.

Як сказано у звіті компанії MoveHub, ослаблення кордонів, зростання особистого добробуту й поява бюджетних авіакомпаній призводять до того, що подорожі за кордон стають усе більш поширеним явищем. Люди з усіх верств суспільства отримують можливість відправитися за кордон для вивчення інших культур і в пошуках більш теплого клімату.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.