Жителі Амстердама поведуть на прогулянку мандрівників

Жителі Амстердама поведуть на прогулянку мандрівників

Наш улюблений партнер KLM пропонує вельми цікавий спосіб скоротати довгі години чекання наступного вильоту.

Тепер, якщо ви потрапляєте на рейс із тривалою пересадкою в Амстердамі, більше не треба нудьгувати в аеропорту або готелі. KLM запускає унікальний проект, у якому мандрівники зможуть ближче познайомитися з жителями Амстердама і відправитися разом із ними на прогулянку вулицями міста.

Додаток Layover with a local ( «Зустріч із місцевими жителями»), розроблений авіакомпанією, дозволить відправитися на безкоштовну екскурсію в приємному товаристві. Система отримає інформацію про переліт і підбере супутника, який найбільше підійде за інтересами й мовою. Одразу після посадки додаток надішле вам сповіщення з інструкціями.

Місцевий житель чекатиме вас у самому центрі міста. Доїхати туди можна на поїзді за електронним квитком, про що також подбає Layover with a local. А після прогулянки розумний додаток допоможе пасажирові вчасно дістатися до свого літака.

Першими протестують новий проект мандрівники з США, Канади та Італії. А найближчим часом стати учасником зможуть пасажири й з інших країн. Якщо ви вже загорілися бажанням погуляти Амстердамом в хорошій компанії, то заздалегідь зареєструватися в програмі можна за цим посиланням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.