З родиною навколо світу

З родиною навколо світу

Довгоочікувана подорож відкладена до кращих часів. Звичні відмовки й виправдання знову спрацювали безвідмовно: буде ж наступний рік, наступна відпустка, наступне літо, у яке можна знову дивитися з надією. Так, так, обов’язково поїду, сто відсотків, але не зараз…

Знайома ситуація? Якщо так, пропонуємо вашій увазі пари, які змогли відправитися в довгоочікувану подорож навіть із маленькими дітьми.

Подорож родини Морімото

1. Японська пара Морімото 16 місяців подорожувала світом всією дружною родиною. Попри те, що на початку поїздки їхнім дітям було всього 6 і 3 роки, за цей час вони встигли відвідати 7 країн. У кожній із них зупинялися на період від 1 до 3 місяців. Не варто й казати, що батьки абсолютно не пошкодували про своє рішення.

Подорож Джулі й Тіма

2. Не знаємо, за які кошти подорожувала попередня пара, але ця сім’я зважилася на зовсім радикальні заходи. Джулі й Тім продали свій будинок, машини, кинули роботу й навчання заради того, щоби відправитися в кругосвітню подорож. Разом з двома дітьми вони побували в Новій Зеландії, Австралії, Малайзії, Китаї, Японії й у багатьох інших країнах. Через 13 місяців пара повернулася у своє місто Коламбія штат Меріленд.

Подорож із дітьми

3. Максим Іванов і Наталія Коншина вже 10 років подорожують світом на своїй яхті і, судячи з усього, не збираються зупинятися. Поліна, одна з двох дочок пари, навіть народилася на судні під час перебування в Панама Сіті.

Олександр Алексеенко и Наталія Любимова

4. Олександр Алексєєнко та Наталія Любимова. Разом із донькою подорожують нон-стоп і надихають інших у своєму блозі й у своїй книзі — «Волшебный пендаль или как не бояться путешествовать». До речі, чудова назва! Часом такий пендель потрібен кожному.

Ці сім’ї знайшли себе в дорозі й ще раз підтвердили, що якщо хочеш — знайдеш рішення і спосіб, а якщо ні, то купу виправдань.

А як ви ставитеся до подібних сімейних подорожей? Можливо, у когось уже є свій досвід? Ділимося в коментарях і шукаємо однодумців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.