З ким полетіти до Стамбула? Дізнайся, порівняй і вибери свою авіакомпанію!

З ким полетіти до Стамбула? Дізнайся, порівняй і вибери свою авіакомпанію!

Незважаючи на складні часи у світі, авіаційна сфера не стоїть на місці. Прикладом може слугувати Україна. За минулий рік було відкрито безліч нових напрямків, розширена внутрішня мережа авіасполучень, на ринок прийшли нові авіакомпанії. Це не може не радувати. Але заразом виникає купа нових питань і сумнівів. Адже всі авіакомпанії особисто не перевіриш і не порівняєш, де сервіс якісніше, салон новіше, крісла зручніше й харчування краще. А дуже хотілося б знати. Чи не так?

На ринку України присутні вже три турецьких авіаперевізники, які активно виконують рейси до сонячного Стамбула. Ні для кого не секрет, що цей напрямок входить до списку найбільш популярних в Україні та у світі. Тому наш перший «розбір польотів» почнемо саме з нього.

Усі особливості, деталі і відмінності авіакомпаній прямо зараз. Ну, а для нетерплячих зробили короткий і наочний результат у кінці статті. :)

Зробити вибір

МАУ

Ми вирішили почати з нашого національного перевізника МАУ (Міжнародні авіалінії України).

Точки вильоту

Прямі рейси до Стамбула виконуються з Києва та Одеси. З огляду на те, що МАУ літає з Києва в Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ та Львів, існують зручні стикування з регіонів України в центральний аеропорт Стамбула Ататюрк через Київ. З 16 квітня авіакомпанія запускає прямий рейс зі Львова.

Мінімальна вартість перельоту:

В один бік — від 1 528 грн із регіонів через Київ.
В обидва боки — від 2 771 грн із регіонів через Київ.

Багаж

Купуючи квиток, пасажир гарантовано отримує можливість безкоштовного провозу ручної поклажі до 7 кг, а ось багаж уже не входить у вартість квитка і за необхідності його можна оплатити окремо.

Харчування

Харчування у вартість квитка не входить. За бажанням його можна без проблем вибрати і сплатити до вильоту. Слід зазначити, що ви будете приємно здивовані різноманітним меню.

Особливості

Безкоштовна реєстрація на рейс. Безкоштовний вибір місця в літаку під час реєстрації онлайн. Оскільки рейси з регіонів виконуються з пересадкою через Київ, існує ризик скасування одного зі стикувальних рейсів. У цьому випадку авіакомпанія може запропонувати пасажирам низку додаткових послуг *

AtlasGlobal Ukraine

Це дочірня компанія турецької авіакомпанії AtlasJet. AtlasGlobal Ukraine позиціонує себе як повноправна авіакомпанія України і вже встигла високо підняти планку своїм рівнем сервісу.

Точки вильоту

Наприкінці осені 2015 запустила три прямих рейси з Харкова, Запоріжжя та Львова до Стамбула, аеропорт Ататюрк. Флот авіакомпанії складається з досить нових літаків Airbus А320.

Мінімальна вартість перельоту до Стамбула:

В один бік — від 1533 грн.
В обидва боки — від 2502 грн.

Багаж

У вартість квитка входить безкоштовний провіз ручної поклажі до 8 кг і багажу до 30 кг.

Харчування

Краще прикріпити фотографію з недавнього рейсу одного з наших клієнтів, ніж описувати в окремому абзаці, наскільки смачно й ситно годують!

Харчування Атлас Глобал

Те, що бортпровідники говорять на трьох мовах: українська, англійська й турецька, дає привід поставити ще один плюс компанії AtlasGlobal Ukraine.

Особливості

Єдина авіакомпанія в Україні, яка безкоштовно надає трансфер із Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя та області до аеропортів вильоту. Реєстрація на рейс безкоштовна й можлива як в аеропорту, так і на сайті авіакомпанії. Під час реєстрації онлайн можна додатково вибрати місце на борту літака. У разі виникнення непередбачених затримок або скасування рейсів, перевізник гарантує своїм пасажирам додаткові сервіси — харчування, грошові компенсації.

Дніпроавіа

Це український авіаперевізник, що базується в місті Дніпрі.

Точки вильоту

Дніпроавіа виконує щоденні прямі рейси до Стамбула із Дніпра. Час вильотів/прильотів — зручний, денний.

Мінімальна вартість перельоту до Стамбула:

В один бік — від 1884 грн.
В обидва боки — від 3127 грн.

Харчування й багаж

Харчування як такого на борту, на жаль, немає. У вартість квитка входить мінеральна вода і снеки. А що стосується багажу, то кожен пасажир може взяти із собою на борт 10 кг ручної поклажі і 20 кг зареєстрованого багажу за квитком економ-класу.

Особливості

Є можливість пройти онлайн-реєстрацію. Також авіаперевізник пропонує підписатися на смс-розсилку, щоби мандрівники не проґавили якусь смачненьку акцію або спеціальну пропозицію.

Turkish Airlines

У цьому випадку бренд говорить сам за себе. Turkish Airlines — це одна з найкращих авіакомпаній Європи і світу, яка вже неодноразово підтверджувала звання лідера у сфері авіаперевезень. Один із цікавих фактів — у Turkish Airlines найбільша маршрутна мережа у світі. Це багато про що говорить.

Точки вильоту

Авіакомпанія виконує прямі рейси до центрального аеропорта Стамбула Ататюрк із Києва, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Херсона та Львова.

Мінімальна вартість перельоту до Стамбула:

В один бік — від 3296 грн.
В обидва боки — від 4587 грн.

Харчування

У вартість квитка входить харчування. Досить смачне й різноманітне, голодним залишитися важко. Висновок із власного досвіду. :)

Харчування на борту Турецьких авіаліній

У перевізника є свій шеф кухар, тому пасажири можуть подумати, що харчування їм принесли з дорогого ресторану.

Багаж

Надається безкоштовний провіз ручної поклажі до 8 кг і багажу до 30 кг.

Особливості

Безкоштовна реєстрація на рейс і можливість вибору місця в літаку. Що стосується затримок і скасувань рейсів, то авіакомпанія #1 не славиться такими конфузами. Ну а якщо таке і відбувається з якоїсь форс-мажорної причини, то пасажири можуть не хвилюватися, їм будуть запропоновані альтернативні варіанти або додаткові сервіси*.

Pegasus Airlines

Pegasus Airlines позиціонують себе як гібридна авіакомпанія. Це означає, що вони поєднують у собі краще від регулярних і від бюджетних авіакомпаній.

Точки вильоту

Перевізник виконує прямі рейси з Харкова, Запоріжжя та Львова. Рейси виконуються до аеропорту ім. Сабіхі Гекчен у Стамбулі. Він розташований на відстані приблизно 30 км від міста. Дістатися до нього можна трансфером, але слід заздалегідь уточнювати розклад і маршрут слідування.

Для порівняння — розташування головних аеропортів Стамбула.

Аеропорти у Стамбулі

Мінімальна вартість перельоту до Стамбула:

В один бік — від 2399 грн.
В обидва боки — від 4792 грн.

Харчування й багаж

Від бюджетних авіакомпаній Pegasus перейняв собі платне харчування. Безкоштовний багаж у розмірі 20 кг надається на більшій частині рейсів авіаперевізника, але не на всіх. Під час бронювання варто уточнити цю інформацію в службі підтримки.

Ручна поклажа до 8 кг безкоштовна на всіх рейсах.

Особливості

Платна реєстрація на рейс в аеропорту — 10 доларів. Реєстрація на сайті безкоштовна. Вибрати місце в літаку можна за окрему плату.

Підсумуємо!

МАУ — можливість дістатися з різних регіонів України до Туреччини за цілком прийнятною ціною. Авіакомпанія часто балує промо-акціями. Але варто враховувати, що рейси виконуються зі стикуванням у Києві. Також у базовий тариф економ. класу не входить вартість багажу.

AtlasGlobal Ukraine — гідний сервіс на борту і прийнятна вартість. Цей варіант підійде для мандрівників poin-to-point, у яких Стамбул — кінцева точка, оскільки маршрутна мережа авіакомпанії ще не така велика.

Дніпроавіа — виліт у Стамбул із Дніпра, вартість прийнятна. У квиток входить провезення ручної поклажі, зареєстрованого багажу до 20 кг, мінеральна водичка і снеки. Є онлайн-реєстрація.

Turkish Airlines — добре підходить як для мандрівників point-to-point з України в Стамбул, так і для для мандрівників, що прямують середньо- і далекомагістральними напрямками, а саме Європою, Америкою, Азією, з пересадкою в Стамбулі.

Pegasus Airlines — добре підійде для пасажирів, які прямують до Європи або Близького Сходу зі стикуванням у Стамбулі. Завдяки гібридній моделі ціни радують. Але як poin-to-point до Стамбула схема не спрацьовує через аеропорти. Хоча для тих, кому потрібно до східної частини міста, це буде тільки плюсом.

Ще трохи висновків.

Полетіти до Стамбула

* Безкоштовне харчування й напої під час очікування рейсу, надання альтернативних варіантів перельоту без доплати, надання місць у залі очікування, безкоштовний трансфер до аеропорту, бронювання номера в готелі залежно від авіакомпанії й конкретної ситуації.

Сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною. Зберігайте собі, діліться, нам не шкода! :)

Якщо виникнуть інші питання, які стосуються авіасфери, пишіть у коментарях або нам на пошту — ми завжди готові допомогти!

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

P.S. Ще статті про перельоти:

З ким полетіти в Грузію?
З ким полетіти в Італію?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.