Європа + Азія: топ-6 пропозицій тижня від 23 євро

Європа + Азія: топ-6 пропозицій тижня від 23 євро

Кращі пропозиції цього тижня від авіакомпаній: авіаквитки до Польщі, Словаччини, Великої Британії та Таїланду. Від 23 євро за переліт в обидва боки!

Київ — Бидгощ

Київ — Бидгощ

Ірландський лоукостер Ryanair запустив передріздвяний розпродаж авіаквитків. Серед доступних напрямків — прямий рейс із Києва до польського Бидгоща. Для деяких дат у січні 2019 року квитки доступні за ціною від 752 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Розпродаж триватиме до 20 грудня 2018 року.

Київ — Познань

Київ — Познань

Квитки з Києва до Познані у Ryanair зараз доступні за ціною від 753 грн. Квитки за такою ціною можна знайти для подорожей у лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок.

Київ — Братислава

Київ — Братислава

Подорож із Києва до Братислави й назад з Ryanair можна здійснити за 1164 грн. Квитки за такою ціною доступні для деяких дат у лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа. Переліт без пересадок. Квитки за акційними цінами будуть у продажу до 20 грудня 2018 року.

Харків — Лондон

Харків — Лондон

Квитки за чудовими цінами на прямий рейс із Харкова до Лондона пропонує зараз Wizz Air. Переліт туди й назад коштуватиме від 1166 грн. Квитки за такою ціною доступні для деяких дат наприкінці грудня 2018 року, а також у січні та лютому 2019 року. У вартість квитків входить тільки ручна поклажа.

Київ — Крабі

Київ — Крабі

Qatar Airways проводить розпродаж авіаквитків із Києва до Таїланду. Так, квитки з Києва до Крабі доступні за ціною від 13029 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення до 30 кг багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Досі. Акційна ціна діє для подорожей у період з 19 січня до 31 березня 2019 року. Акція триватиме до 19 грудня включно.

Київ — Бангкок

Київ — Бангкок

Квитки з Києва до Бангкока у Qatar Airways доступні за ціною від 13602 грн за переліт туди й назад. У вартість квитків входить перевезення до 30 кг багажу й ручної поклажі. Переліт передбачає пересадку в Досі. Акційна ціна діє для подорожей у період з 19 січня до 31 березня 2019 року. Акція триватиме до 19 грудня включно.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.