YanAir запускає прямі рейси з Одеси до Єревана

YanAir запускає прямі рейси з Одеси до Єревана

Українська авіакомпанія YanAir оголосила про запуск прямих рейсів з Одеси до столиці Вірменії Єревана. Польоти стартують із 20 травня 2019 року з частотою один рейс на тиждень щопонеділка. Перельоти будуть виконуватися на літаках Boeing 737-400. Час у дорозі становитиме 2 години 30 хвилин.

Розклад рейсів

Розклад рейсів YanAir з Одеси до Єревана

Вартість квитків

  • в один бік: від 5 030 грн;
  • туди й назад: від 6 216 грн.

У вартість квитків входить перевезення багажу вагою до 23 кг і ручної поклажі.

Що відвідати у Єревані

Єреван — столиця й найбільше місто Вірменії, а також одне з найстаріших постійно населених міст світу. Журнал Forbes вніс Вірменію до списку кращих напрямків для бюджетного відпочинку у 2019 році.

Єреван розташований біля підніжжя гори Арарат, утворюючи форму римського амфітеатру. Таке розташування міста є одним із факторів, що надихають туристів на візит до столиці Вірменії — з міста відкривається мальовничий вид на гору.

Зі стародавніх споруд Єревана насамперед інтерес представляє фортеця Еребуні, розташована на пагорбі Арін-Берд. Тут король Аргішті I у 782 році до нашої ери заснував Єреван.

В Аванському районі на півночі Єревана розташовані каплиця Божої Матері IV століття й церква Ціранавор VI століття, які є одними з найстаріших християнських споруд міста, які збереглися.

У центрі Єревана розташована Блакитна мечеть, або «Гек Джамі», побудована в 1764-1768 роки, яка наразі є єдиною діючою мечеттю у Вірменії.

Головною сучасною пам’яткою міста є Єреванський оперний театр, відкритий в 1933 році. З інших цікавих пам’яток можна відзначити танцюючі фонтани на площі Республіки і меморіальний комплекс Цицернакаберд, присвячений жертвам геноциду вірмен.

Популярною пішохідною зоною в Єревані є Північний проспект, що з’єднує Оперний театр із вулицею Абовяна. Тут розташовані сучасні житлові будинки, бізнес-центри, ресторани, бари й кафе.

Також своя пішохідна зона є й на вулиці Таманяна, де розташований Центр мистецтв Гафесчяна. Центр мистецтв регулярно організовує культурні заходи, у тому числі концерти класичної музики, вистави з традиційними народними танцями, живі концерти джазу, поп і рок-музики.

Крім культурного туризму, Вірменія і її столиця можуть бути цікаві також для активного туризму. 85,9% території Вірменії займають гірські райони (більше, ніж у Швейцарії й Непалу), що відкриває великі можливості для активних мандрівників. До Вірменії приїжджають, щоби зайнятися такими екстремальними видами спорту, як альпінізм, катання на лижах, спелеологічні тури, парапланеризм, польоти на повітряній кулі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.