YanAir запускає новий рейс зі Львова до Батумі

YanAir запускає новий рейс зі Львова до Батумі

З 8 червня авіакомпанія YanAir почне виконувати прямі рейси зі Львова до столиці Аджарії й головного туристичного центру сучасної Грузії — Батумі. Спочатку вильоти будуть здійснюватися один раз на тиждень щоп’ятниці, а з 19 червня буде додано рейс у вівторок.

Розклад рейсів Львів — Батумі:

Розклад рейсів Львів — Батумі

Вартість квитків:

  • в один бік — від 3503;
  • в обидва боки — від 6693.

У вартість квитків входить до 23 кг багажу й ручна поклажа.

Що подивитися в Батумі

Прогуляйтеся Батумським бульваром, який простягнувся на 6 км вздовж узбережжя. Тут ви знайдете деякі з найвідоміших визначних пам’яток міста. Наприклад, 7-метрову рухливу скульптуру «Алі й Ніно», присвячену персонажам роману Курбана Саїда. Сталеві фігури чоловіка й жінки через кожні 10 хвилин змінюють своє положення. У певний момент вони зустрічаються і зливаються в одне ціле, після чого все починається спочатку.

Тут же, на бульварі, розташована Вежа грузинського алфавіту, що стала символом міста.

Щоб познайомитися з архітектурною різноманітністю Батумі, прогуляйтеся старою частиною міста, яка простягається між морським портом і бульваром.

Одна з найкрасивіших площ у Батумі — площа Пьяцца, будівництво якої завершилося у 2010 році. Головна будівля на площі — висока вежа з годинником, який б’є щогодини після 15:00. Площа оточена архітектурним комплексом із готелем, ресторанами й кав’ярнями.

Ще одне цікаве місце — площа Європи, оточена відремонтованими старими будівлями й новими будівлями в старовинному стилі. У центрі площі розташована статуя Медеї.

Обов’язково завітайте до Парку 6 травня, одного з найстаріших громадських парків у Грузії. У парку розташовані два озера: мальовниче озеро Нуріжелі, по якому можна здійснити прогулянку на човні, і штучне озеро з танцюючими фонтанами. Також у Парку 6 травня розташований дельфінарій, який вважається однією з найбільш відвідуваних туристичних визначних пам’яток міста.

Щоби по-справжньому оцінити красу Батумі, підніміться канатною дорогою «Арго» на оглядовий майданчик, розташований на висоті 250 метрів на пагорбі. Звідси відкривається фантастичний панорамний вид на місто й узбережжя.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.