Як зробити класне фото в літаку

Як зробити класне фото в літаку

Ви, мабуть, бачили й захоплювалися чудовими фотографіями, зробленими з ілюмінатора (віконця) літака. Ми час від часу викладаємо гарні фото в себе в соцмережах. Та й у цій статті заголовна картинка викликає захоплення, чи не так?

Дивитися, звісно, приємно, але ж хочеться зробити свою круту, атмосферну, гарну фотографію так, щоби вам усі заздрили. Уявіть, скільки лайків та репостів збере ваше фото з літака, якщо зробити все правильно.

Як зробити класне фото в літаку

Додержуючись цих простих правил, ви легко зробите дійсно круте фото, а не як у Сидорових, нечітке й невиразне незрозуміло що. Тож, замовивши в нас авіаквитки, дотримуйтеся наших порад і робіть неймовірні знімки.

Оживляйте вид

Часто буває, що вид із віконця просто зачаровує, а на фотографії виходить, відверто кажучи, не дуже. У такому випадку спробуйте додати ключовий об’єкт. Наприклад, крило літака, двигун або навіть зробіть так, щоби в ракурс потрапив ілюмінатор повністю. Цей прийом додасть до вашої фотографії родзинку.

Робіть фото на початку польоту

Протягом польоту ілюмінатор обмерзає й запотіває. Щоби це не зіпсувало вам фотографію, намагайтеся робити знімки якомога раніше.

Фото на віражі

Намагайтеся зловити момент віражу для знімка землі. Так фото вийде більш чітким і вид буде краще. Під час горизонтального польоту, щоби отримати кращий вид, доводиться держати камеру під кутом відносно віконця. Це призводить до нечітких, розмитих фотографій. Найчастіше віражі бувають після зльоту та перед посадкою. Тож ловіть момент.

Не туліться до віконця

Одна з найпоширеніших помилок — коли людина, що робить фотографію, намагається якомога ближче наблизити об’єктив до скла ілюмінатора. Зазвичай у такий спосіб намагаються позбутися відблисків і сподіваються, що камера буде менше трястися. Якщо з відблисками цей спосіб ще якось допомагає, то з тряскою вже навпаки — вібрація літака відчувається сильніше. Щоби позбутися відблисків, краще використовувати бленду на об’єктив і не притискатися до вікна.

Автофокус не потрібен

Зробити чітку фотографію вам допоможе тільки ручний режим. Автофокус буде тільки заважати, оскільки буде фокусуватися не на тому, що вам потрібно. Це відбувається через товсте скло ілюмінатора, різні дефекти та технологічні отвори.

Геть спалах

У нашій ситуації він вам зовсім не потрібен, тому що не дістане до землі (та невже). Це по-перше. А по-друге, ще й відблисків додасть до вашої фотографії. До речі, ще й небажану увагу екіпажу може привернути, а вам це ні до чого.

До речі, а ви вже читали про 15 безкоштовних додатків для подорожей?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.