Як відвідати всі країни світу за 2 роки

Як відвідати всі країни світу за 2 роки

Якщо дуже захотіти, можна в космос полетіти. А можна відвідати майже всі країни світу за 2 роки! Що і зробила американська мандрівниця Кессі де Пекол. У свої 27 вона побувала в 181 країні світу. Для того, щоби потрапити до Книги рекордів Гіннеса як перша жінка, яка здійснила навколосвітню подорож, їй залишилося всього 15 країн. Звучить неймовірно, правда?

Подорож Кессі де Пекол

Кессі вирушила в подорож у 25 років, її неймовірні пригоди почалися в Палау в липні 2015 року. Вона каже, що ще зі школи мріяла про підкорення країн. Допомагали Кассандрі в цьому інвестори. Завдяки Інстаграму дівчина знаходила готелі, які були згодні надати їй номер в обмін на рекламу в соціальній мережі. Спочатку було важко, зізнається мандрівниця, але як бачимо, бажаючих допомогти не стає менше. Усього на подорож довелося витратити приблизно 200 тисяч доларів.

Подорож Кессі де Пекол

За час подорожі дівчина встигла стати послом миру ООН. Вона бере участь в освітніх та наукових програмах по всьому світу.

Подорож Кессі де Пекол

Щоби приєднатися до Кассандри, переходьте за хештегом Expedition196 і насолоджуйтеся її фотографіями з чергової країни. Надихайтеся її історією і вирушайте назустріч пригодам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.