Як відрізняються маршрути туристів і місцевих жителів

Як відрізняються маршрути туристів і місцевих жителів

Здавалося б, як добре жити в Лондоні, до Тауерський мосту або до Букінгемського палацу хоч кожен день ходи. Але чи відвідують такі місця місцеві жителі, та і взагалі — де вони найчастіше бувають? Над цим питанням замислився Ерік Фішер. І не просто замислився, а вирішив показати на мапі, де найчастіше проводять час місцеві жителі, а де — туристи. Він створив інтерактивні карти, де позначив туристичні місця червоним кольором, місця для своїх — синім, а коли туристи й місцеві облюбували одні й ті ж місця, Ерік ставив позначку жовтим. Свій проект Фішер назвав «Tourists vs Locals». Ну що ж, давайте подивимося, хто кого.

Лондон

Лондон

Як бачимо, жителі Лондона не поспішають відвідувати історичний центр міста, їм більше подобаються свої рідні райони. А можливо, просто не люблять натовп.

Нью-Йорк

Нью-Йорк

Жити на Мангеттені і з Демі Мур ділитися секретами більше хочуть як туристи, так і жителі інших районів, які приїжджають на острів погуляти. Але маршрути найчастіше не збігаються. Мабуть, нью-йоркці знають якісь секретні місця, про які не пишуть у путівниках.

Рим

Рим

Насолоджуватися Вічним містом люблять усі без винятку. Та й як не милуватися, адже кожен будинок, кожна площа так і дихає історією?

Сан Франциско

Сан-Франциско

Міст «Золоті ворота» люблять відвідувати всі, але от далі району «Чайна таун» туристи не поспішають виходити, аби дослідити незнайомі вулиці міста.

Амстердам

Амстердам

Без сумніву, центр Амстердама заслуговує на увагу. А ось околиці облюбовали тільки місцеві. Що ж там такого цікавого?

Барселона

Барселона

Туристи, які приїжджають до Барселони, не оминають практично жодної вулиці. Але ж там і справді є на що подивитися, чого варті тільки будинки знаменитого архітектора Гауді.

Торонто

Торонто

Найбільше місто Канади туристи чомусь вирішили не досліджувати повністю, а обмежуються тільки центральними вулицями. Судячи з карти, даремно, навряд чи жителі Торонто відпочивають у нудних місцях.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.