Як скрасити тривалу пересадку

Як скрасити тривалу пересадку

Не завжди виходить летіти прямим рейсом, але нехай пересадки, навіть тривалі, не лякають вас. Щоби час пролетів максимально комфортно, ми підібрали кілька корисних порад.

Подбайте про перекуску

Подбайте про перекуску

Іноді купити їжу в аеропортах дуже проблематично. Щоби почуття голоду не зіпсувало вам настрій, покладіть до кишені пакетик горішків або сухофруктів, злаковий батончик або яблуко.

Скачайте корисні додатки

Скачайте корисні додатки

Щоб уся потрібна інформація завжди була під рукою, скачайте корисні додатки.

Lounge buddy — ваш кращий друг у пошуку інформації про рейс і послуги, які ви можете отримати безкоштовно в потрібному аеропорту.

App in the air — тут є контроль вашого польоту, карти аеропортів, скільки часу буде потрібно для проходження необхідних процедур, статистика ваших подорожей.

ВКармане — додаток для зберігання всіх документів у вашому смартфоні. Так паспорт точно не загубиться.

Втомилися? Знайдіть кімнату відпочинку

Как скрасить длительную пересадку

У всіх великих аеропортах є зони для сну і відпочинку. За певну плату вам нададуть спальне місце, душ і інтернет. Багато хто з авіакомпаній надає номер і трансфер до готелю.

Сходіть на екскурсію

Как скрасить длительную пересадку

Найкращий спосіб згаяти час у разі пересадки — це екскурсія в транзитному місті. Якщо час дозволяє, не засиджуйтеся в залі очікування. Швидкісний потяг усього за 10 хвилин доставить вас з аеропорту до центру Цюріха, а в Сінгапурі або Амстердамі мандрівники можуть замовити спеціальний екскурсійний тур. Але будьте обережні, розрахуйте час перебування в місті правильно, щоби не запізнитися на рейс.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.