Як правильно вибрати валізу

Як правильно вибрати валізу

До подорожі залишилося зовсім трохи, пора збирати речі. Але який же чемодан вибрати, щоб усе помістилося, було зручно котити й речі залишилися цілими після подорожі? Ми вам зараз допоможемо визначитися з вашим головним супутником.

Вибирайте правильний розмір валізи

правильний розмір валізи

На вибір розміру валізи впливають такі чинники:

  • скільки людей нею будуть користуватися;
  • тривалість і напрямок поїздки.

І не забувайте правильно розраховувати свої сили: якщо ви тендітна дівчина, не намагайтеся тягнути за собою валізу розміром із маленьку шафу, імовірніше вона буде тягнути вас за собою. :)

З розмірами валіз усе просто: є маленький (висота до 59 см), середній (до 70 см) і великий (70-80 см). Ще є дуже великий (висота понад 80 см), але з такою валізою не пустять на рейс.

Маленька валіза підійде для короткострокових відряджень, найчастіше такі валізи дозволено провозити в ручній поклажі. Середню краще вибирати для більш тривалих подорожей, а велика підійде для сімейної подорожі.

Якщо ви летите удвох, краще взяти дві середні валізи, а не одну велику, щоби не переплачувати за надмірну вагу багажу.

Зверніть увагу на тип коліс

тип коліс валізи

Є двоколісні й чотириколісні валізи. Перший тип підійде для транспортування поганими дорогами, а другий — підходить для рівних поверхонь. Щоби поєднати у валізі обидві характеристики, купуйте чотириколісну зі збільшеними або подвійними задніми колесами. По рівній поверхні ви зможете котити валізу на 4 колесах, а по поганій дорозі на двох.

Який би тип коліс ви не вибрали, вони повинні виступати над каркасом валізи. Так під час перевезення по нерівній поверхні ви не пошкодити дно.

Який матеріал вибрати

матеріал валізи

Найбільш практичними є пластикові валізи. Вони тримають форму, тому в них ваші речі не постраждають. Єдиний мінус — немає зовнішніх кишень, куди можна покласти дріб’язок. Кишеньки є в тканинних і шкіряних валіз, але перші недовговічні і вміст може промокнути під дощем, а другі хоч і прослужать довше, але вони важкі. Якщо вам потрібні валізи з розширенням, то зверніть увагу на тканинні.

Колір валізи

колір валізи

Вибирайте яскраву валізу, щоби ви відразу помітили її під час видавання багажу. Так ви не переплутаєте її з чужою й убезпечите себе від випадків, коли ваші речі забирають помилково інші люди. Як ще убезпечити себе від втрати багажу, читайте за посиланням.

Правильно вибираємо фурнітуру

фурнітура валізи

Що вибрати: замок або блискавку? Замок закриває валізу щільніше, тому вона залишається більш герметичною. Але засувка не спрацює, коли валіза переповнена. Якщо ви любите брати багато речей «про всяк випадок», тоді валіза на блискавці — краще рішення, адже вона краще тягнеться. Експерти радять не вибирати блискавки з великими зубцями. Хоч вони і виглядають солідніше й надійніше, але насправді ламаються швидше.

Ще один важливий момент — ручки валізи. Вони повинні бути не тільки пришиті, а й закріплені спеціальними заклепками. Так ручки не відірвуться, коли ви піднімете повну валізу.

Правильна валіза — запорука спокійної поїздки. Тому перед покупкою обов’язково врахуйте всі фактори, які можуть вплинути на її справність. Перевірте, чи підходить валіза вам за зростом, що теж дуже важливо. Пройдіться з нею по магазину, якщо відчуєте дискомфорт у руці і спині, вибирайте валізу з ручкою іншої довжини.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.