Як незвично відсвяткувати Різдво й Новий рік?

Як незвично відсвяткувати Різдво й Новий рік?

Різдвяні ярмарки в Європі, без сумніву, чудові, але іноді так хочеться чогось менш традиційного. Ми із задоволенням допоможемо розширити горизонти і вибрати найбільш незвичайний відпочинок, який обов’язково запам’ятається.

Токіо, Японія

Токіо, Японія

У Токіо ви не знайдете звичних ялинок і ярмарків, але ось всілякі гірлянди мало не на кожному дереві. Виглядає дуже яскраво. :) На площах часто співають різдвяні пісні артисти з усього світу. Яскрава шоу-програма чекає на гостей у японському Діснейленді. Японці не святкують Різдво як релігійне свято, але люблять збиратися в ресторанах дружною компанією. Тому столик треба замовляти заздалегідь. Найбільш незвичайна традиція в Токіо — кожен на Різдво повинен сходити до мережі ресторанів швидкого харчування KFS, щоби з’їсти приготовані спеціально до свята курячі крильця або ніжки.

Гонолулу, Гаваї

Гонолулу, Гаваї

Гаряче Різдво чекає на вас, якщо виберете Гаваї. І ми зараз не тільки про погоду. У Гонолулу щороку проходить фестиваль святкових вогнів, який закінчується відкриттям головної ялинки. Санта Клаус приїжджає до дітей і дорослих не на санях, а на каное, ельфи-помічники змінюють свої комбінезони на різнокольорові гавайські сорочки. А як вам традиційні різдвяні пісні під укулеле?

Вальпараїсо, Чилі

Вальпараїсо, Чилі

На вас чекає одне з найяскравіших свят. У новорічну ніч на вас очікує наймасштабніший феєрверк у Південній Америці. На узбережжі дрейфують 17 човнів, з яких запускають салюти. Яскраве шоу триває приблизно півгодини, а потім на пляжі починається грандіозна вечірка, яка триватиме до самого світанку нового дня. О 12 годині чилійці з’їдають 12 виноградин, які символізують усі місяці року. Якщо трапилася кисла виноградина, значить, у цьому місяці удача обійде стороною.

Гоа, Індія

Гоа, Індія

Справжній рай для любителів екзотики. Різдво в Індії святкують усього 2,5% населення, тому свято виглядає дуже колоритно. Місцеві жителі прикрашають пальми, а часом біля будинків трапляються справжні ялинки. Ресторани й кав’ярні працюють у цей день цілодобово. А столи жителів Гоа ломляться від різноманітних національних індійських страв. Поєднання звичних для нас елементів свята й культури далекої Індії роблять Різдво в Гоа таким незвичайним. І, звичайно, дискотеки на пляжах ніхто не скасовував. :)

Нассау, Багамські острови

Нассау, Багамські острови

Щороку 26 грудня та 1 січня в Нассау проходять карнавали, які за своїм розмахом можуть позмагатися з карнавалом у Ріо-де-Жанейро. Місцеві жителі в химерних костюмах із самого ранку заповнюють вулички Нассау, веселяться, співають і б’ють у барабани. Традиція проводити карнавали походить із рабовласницького минулого країни. Так раби святкували три вільних дні в році, які їм давали їхні господарі.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.