Як нажити неприємностей, просто показавши палець вгору

Як нажити неприємностей, просто показавши палець вгору

У попередній статті «Чого не варто робити туристові в деяких країнах світу» ми вже давали вам кілька порад, завдяки яким ви можете уникнути неприємних ситуацій у своїх подорожах. Обов’язково для ознайомлення, якщо ви її ще не читали.

Так ось! Якщо запам’ятати, що в Австралії краще не ходити босоніж, досить просто, то встежити за всіма своїми жестами вже складніше. А це дуже важливо. Їхні значення можуть кардинально відрізнятися і краще бути в курсі кожного, вирушаючи до нової країни.

Жести рук

1. Великий палець вгору. На перший погляд невинний і доброзичливий жест, але будьте з ним акуратніше в Ірані (особливо) і Таїланді. У першій країні він вважається дуже образливим, а в другій — знаком засудження. У Греції також є грубим жестом і означає «замовкни». Уникайте його й у Франції, оскільки і там його використовують у негативному значенні.

Палець вгору

2. Розгорнута від себе долоня. У Пакистані є образливим жестом від жінки чоловікові. Плескання в долоні в цій же країні — натяк на нетрадиційну орієнтацію. Направляти відкриту долоню в бік співрозмовника також неприйнятно і в Греції.

долоню від себе

3. Підкликати когось пальцем — дуже жорстке табу в азіатських країнах. На Філіппінах цим ви вказуєте на неповагу до співрозмовника і вас можуть навіть заарештувати.

жести

4. Схрещені пальці. Уникайте цього жесту у В’єтнамі, особливо в присутності жінок, він є дуже непристойним.

жести рук

5. Знайомий усім знак «О’кей». Цей жест дуже популярний, але, як не дивно, досить у багатьох країнах вважається грубим. Зверніть особливу увагу. Так, у Франції він означає «ти нуль», «порожнє місце». У Німеччині та Бразилії це лайка. У Сирії цим жестом ви пошлете людину куди подалі. У Туреччині натякнете на гомосексуальність, а в Тунісі взагалі пригрозите вбивством. Будьте обережні!

жест окей

6. Руки, складені буквою «Т». Якщо хочете попросити рахунок у Японії, то використовуйте цей жест.

руки

7. Знак V. Показуючи два пальці вгору, переконайтеся, що ви не в Австралії, Англії, Ірландії або в Італії, у цих країнах це те саме, що й середній палець. Особливо якщо долоня розгорнута до себе.

жест

8. Жест, який дуже часто демонструють любителі важкої музики, є дуже принизливим в Італії, особливо для чоловіків. Він свідчить про невірність дружини.

жест

9. Фіга. Тут уже все навпаки. У Бразилії ви можете показувати цей жест в усі боки. Так бажають людям удачі й захищають від пристріту. У Японії й Таїланді скручені у такий спосіб пальці натякають на сексуальні відносини.

жести

10. Палець біля скроні. Якщо в Голландії хтось показує вам цей жест, то не поспішайте ображатися. Крутять біля скроні тільки тим, кого вважають досить кмітливим. В Аргентині так просять підійти до телефону, а в Перу — показують, що про щось розмірковують.

палець біля скроні

Жести, пов’язані з обличчям

1. Підморгування. Не підморгуйте дівчатам в Індії, будь-який контакт із ними не вітається.

підморгування

2. Якщо в Італії хтось торкається до своїх повік, то це хороший знак, вас розцінюють, як хорошу людину. В Іспанії та Франції це говорить про те, що вам не вірять і те, що ви говорите повну нісенітницю.

жести

3. Почухавши брову в Лівані, ви мимоволі повідомте, що серед вас є людина нетрадиційної сексуальної орієнтації.

дотик брів

4. Показувати язик у Тибеті вважається доброзичливим знаком, але в більшості інших країн це як і раніше є неприйнятним.

язик

5. Кивок голови в Болгарії, Греції, Індії — знак заперечення й незгоди, і навпаки, хитаючи з боку в бік, ви схвалюєте те, що відбувається або говориться.

кивок

Бачите, скільки нюансів? І це ще далеко не все. Мотайте на вус, вивчайте, досліджуйте, відкривайте нове. Ми всі дуже сильно відрізняємося, але чи не в цьому вся чарівність?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.