Як літають авіакомпанії із Запоріжжя

Як літають авіакомпанії із Запоріжжя

Аеропорт Запоріжжя продовжує термін ремонтних робіт злітної смуги до 3 травня. Не поспішайте впадати у відчай, авіакомпанії подбали про своїх пасажирів і вжили необхідних заходів.

Авіакомпанія МАУ скасувала всі рейси із Запоріжжя, але додала два додаткових рейси з Дніпра до Києва. У такому режимі перевізник збирається працювати до 10 травня.

Turkish Airlines теж скасовує всі рейси до 3 травня включно. Квитки можна повернути без штрафів або поміняти місто вильоту на Київ, Харків, Херсон, Львів чи Одесу.

Atlasjet Україна (Atlasglobal) також скасувала рейси із Запоріжжя. Перевізник дозволяє поміняти місто вильоту на Львів або Харків. У разі зміни аеропорту можлива зміна дат +-7 днів. Якщо необхідно все ж вилітати із Запоріжжя, можна поміняти дату до 1 червня.

Продовжує літати з аеропорту тільки авіакомпанія Мотор Січ, але у зв’язку з погодними умовами і вона скасувала рейси до 24 квітня.

UPD:
Ремонт аеропорту триватиме до 9 травня 2017 року.

Авіакомпанії Turkish Airlines і Atlasjet Україна (Atlasglobal) продовжили скасування рейсів до 9 травня включно. Перевізники зберігають для пасажирів усі умови, які вони пропонували раніше. Atlasjet Україна (Atlasglobal) збільшила діапазон зміни дат у разі вильоту з іншого міста до +-14 днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.