Wizz Air запускає нові рейси зі Львова до Копенгагена та Франкфурта

Wizz Air запускає нові рейси зі Львова до Копенгагена та Франкфурта

Авіакомпанія Wizz Air з’єднає Львів прямими рейсами зі столицею Данії Копенгагеном та з німецьким містом Франкфурт-на-Майні. Про це повідомив виконавчий віце-президент авіакомпанії Стівен Джонс на прес-конференції, яка відбулася в Києві минулого тижня.

Рейси зі Львова до Копенгагена стартують із 3 березня 2019 року й будуть виконуватися двічі на тиждень.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Львів — Копенгаген

* Час вильоту та прибуття в таблиці вказано місцевий.

Вартість авіаквитків

  • В один бік: від 2286 грн.
  • Туди й назад: від 4268 грн.

У Данії рейсі Wizz Air буде обслуговувати найбільший у Скандинавії аеропорт — Каструп, розташований у восьми кілометрах від центру датської столиці.

Рейси зі Львова до Франкфурта-на-Майні Wizz Air почне виконувати вже цього року — з 14 грудня. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Львів — Франкфурт (Хан)

* Час вильоту та прибуття в таблиці вказано місцевий.

Вартість авіаквитків

  • В один бік: від 2285 грн.
  • Туди й назад: від 4233 грн.

Для польотів у Франкфурт-на-Майні Wizz Air використовує аеропорт Франкфурт-Хан, розташований у 120 кілометрах від Франкфурта. До Франкфурта з аеропорту можна дістатися рейсовим автобусом. Також автобусним сполученням аеропорт з’єднаний із Кельном, Карлсруе, Кобленцем і Люксембургом.

У базовому тарифі Wizz Air у вартість квитків входить перевезення ручної поклажі. Сумку, розміри якої не перевищують 40 х 30 х 18 см, можна взяти із собою до салону літака. Ручну поклажу більшого розміру вагою до 10 кг доведеться здавати в багажний відсік. Детальніше про нові правила перевезення багажу Wizz Air дивіться в нашій інфографіці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.