Wizz Air тимчасово замість Меммінгена буде літати до Фрідріхсгафена

Wizz Air тимчасово замість Меммінгена буде літати до Фрідріхсгафена

Восени рейси угорського лоукостера Wizz Air з Києва до Меммінгена тимчасово буде приймати аеропорт Фрідріхсгафена. Перенесення рейсів пов’язано з ремонтними роботами в аеропорту Меммінгена.

Аеропорт Меммінгена спочатку будувався для потреб військової авіації, тому його злітно-посадкова смуга має ширину всього 30 метрів, достатню для зльоту й посадки винищувачів. Зараз ведуться роботи з розширення смуги до 45 метрів, достатніх для зльоту й посадки великих повітряних суден, що використовуються в цивільній авіації. Також в аеропорту буде розширено багажний відсік і збільшена площа перонів.

З 17 до 30 вересня, коли будуть проводитися роботи з асфальтування, аеропорт Меммінгена буде закритий. У цей період рейси з Києва до Меммінгена Wizz Air буде виконувати до аеропорту Фрідріхсгафена. Фрідріхсгафен — невелике курортне місто, розташоване на березі Боденського озера в 64 кілометрах від Меммінгена.

Крім Wizz Air, з України до Меммінгена також літає Ryanair — зі львівського аеропорту ім. Данила Галицького. Однак Ryanair свої рейси переносити до іншого аеропорту не буде — квитки зі Львова до Меммінгена на період з 17 до 30 вересня будуть недоступні для бронювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.