Wizz Air планує збільшити польоти з України

Wizz Air планує збільшити польоти з України

Бюджетна авіакомпанія Wizz Air всерйоз зацікавлена ​​в співробітництві з аеропортами України. Принаймні, так заявляє у своєму інтерв’ю генеральний директор компанії Йожеф Вараді:

— Ми раді зазначити, що Україна зуміла стабілізувати ситуацію всередині країни. Як бізнесмену, мені дуже подобається, що там зараз відбувається. Адже основною причиною того, що ми закрили рейси з усіх міст, окрім Києва, було різке падіння гривні. Але українці зуміли вибратися з кризи, що дає нам нові можливості для співпраці.

Йожеф поки нічого не сказав про те, у які міста зможуть літати українці і з яких регіонів, але зате висловив серйозний намір відкрити бази Wizz Air не тільки в столиці. Зараз же ми можемо літати з бюджетною авіакомпанією з Києва, аеропорт Жуляни.

А поки що перевізник запускає нові маршрути з інших міст, близьких до українського кордону. Наприклад, у 80 км від Чернівців, з румунського міста Сучава, з 19 серпня почнуть літати літаки до Лондона. Не будемо забувати і про Вільнюс, Будапешт, Дебрецен і Кишинів, з яких також виконує свої рейси Wizz Air. У ці міста можна досить бюджетно дістатися з України поїздом, автобусом або літаком.

Тим часом, інший лоукост-перевізник, Ryanair, який не був раніше представлений в Україні, веде переговори зі Львовом. Комерційний директор авіакомпанії Девід О’Брайен в одному з останніх інтерв’ю поділився, що Ryanair сподівається на співпрацю з Україною й розглядає можливість облаштувати у Львові нову точку вильоту.

Загалом, варіантів насправді багато вже зараз, потрібно тільки захотіти їх знайти. 😉 Хоча, звичайно, буде дуже приємно, якщо лоукостер все-таки розширять свої маршрутні сітки в Україні.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.