Влада Барбадосу обклала туристів податками

Влада Барбадосу обклала туристів податками

Відпочинок на острові Барбадос, який вважається одним із найдорожчих туристичних напрямків, стане ще дорожчим. Влада острівної держави вирішила боротися з дефіцитом бюджету за кошт відпочивальників і запровадила три нових податки, які зачіпають сферу туризму.

З 1-го липня 2018 року був введений туристичний податок, який стягується з усіх осіб, які відвідують острів. Туристам доведеться додатково платити за ніч у готелі від 2,5 до 10 доларів. Наприклад, для сім’ї, яка знімає два номери протягом двох тижнів, проживання обійдеться на 280 доларів дорожче. Очікується, що новий податок діятиме доти, поки у 2020 році розмір ПДВ не буде збільшений до 15%.

Нововведення викликало невдоволення в представників туристичного сектору острова, яких влада попередила про введення податку всього за тиждень. Тепер туроператорам і власникам готелів треба пояснювати клієнтам, які вже сплатили за бронювання за кілька місяців до поїздки, що їм потрібно буде доплачувати.

Також з 1 жовтня 2018 року туристи повинні будуть платити за виїзд з острова. З пасажирів, що здійснюють поїздку в межах Карибської співдружності, будуть стягувати 35 доларів США, а з пасажирів, що вилітають за межі Карибської співдружності — 70 доларів США.

Крім цього, буде стягуватися збір у розмірі 2,5% з послуг, пов’язаних із туризмом, наприклад, з прокату автомобілів.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) уже направила уряду Барбадосу офіційне звернення з проханням переглянути введений податок. Представники IATA попросили владу Барбадосу звернути увагу на дослідження, проведене асоціацією, згідно з яким кожен додатковий долар туристичного податку може призвести до значного зниження пасажиропотоку, до зменшення кількості робочих місць і до скорочення коштів, які туристи залишають у країні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.