Увага! Зміни розкладу Atlasjet Украина (Atlasglobal) на рейси до Стамбула

Увага! Зміни розкладу Atlasjet Украина (Atlasglobal) на рейси до Стамбула

Авіакомпанія Atlasjet Украина (Atlas Global) повідомила про зміни у своєму розкладі вильотів із регіонів України до Стамбула. Зміни торкнулися Львова та Запоріжжя, з Харкова літаки до Стамбула щоденно будуть літати за попереднім розкладом. Нижче наводимо повний розклад вильотів із регіонів.

Львів — Стамбул

Львів — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Запоріжжя — Стамбул

Харків — Стамбул

Харків — Стамбул

Нагадуємо, що в Atlasjet Украина (Atlasglobal) є зручна послуга Fly&Bus — безкоштовний трансфер пасажирів до аеропорту та з нього. Скористатися ним можна в Харкові з доставкою до міського аеропорту, а також у Дніпрі, Запоріжжі й Мелітополі з доставкою до міжнародного аеропорту Запоріжжя.

Розклад трансфера

  • Харків: Холодногорський (Ленінський) район — відправлення від залізничного вокзалу (навпроти MacDonalds’а) за 3 години 30 хвилин до вильоту, Червонозаводський район — відправлення від автовокзалу (тролейбусна зупинка) за 3 години до вильоту;
  • Дніпро: Соборний (Жовтневий) район — відправлення від Цирку (навпроти каси) за 5 годин до вильоту;
  • Запоріжжя: Дніпровський (Ленінський) район — відправлення від проспекту Металургів (концертний зал ім. Глінки) за 3 години 30 хвилин до вильоту, Олександрівський (Жовтневий) район — відправлення від площі Пушкіна (автобусна зупинка) за 3 години 10 хвилин до вильоту;
  • Мелітополь: Центральний район — відправлення від площі Перемоги (магазин «Дитячий Світ») за 5 годин до вильоту.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо бронювання й пошуку авіаквитків, звертайтеся до нашої служби підтримки. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання й допоможемо знайти найвигідніші квитки за будь-яким напрямком.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.