Україна закриває авіаційне, залізничне та автобусне сполучення через кордон

Україна закриває авіаційне, залізничне та автобусне сполучення через кордон

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента України на засіданні 13 березня ц.р. ухвалила рішення «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно з рішенням, з 0 год. 00 хв. 16 березня 2020 року на наступні два тижні буде припинено в’їзд на територію України іноземців та осіб без громадянства, за винятком осіб, які мають право на постійне або тимчасове проживання на території України, та за окремими рішеннями Міністерства закордонних справ України акредитованих працівників дипломатичних представництв, консульських установ, представництв міжнародних організацій тощо.

17 березня 2020 року з 0 годин 00 хвилин протягом наступних двох тижнів будуть закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення. Для громадян України, які подорожують власним транспортом, пункти пропуску відкриті.

У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю та здоров’ю громадянам України рекомендовано невідкладно звертатися до найближчої дипломатичної установи України (довідкова інформація – на сайті МЗС України) або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: +38 (044) 238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

Інформацію щодо ваших рейсів, правил змін, повернення або обміну квитків ви можете отримати на сайті перевізника і в пошті, на яку бронювали квитки.

Більше важливої інформації за посиланнями:

Команда Tripway.com працює в режимі 24/7 для того, щоб допомогти всім партнерам.

Вдячні вам за розуміння, що в зв’язку з даною ситуацією наш відділ підтримки клієнтів перевантажений і робить все можливе, щоб своєчасно відпрацювати всі заявки.

Дякуємо за співпрацю!

Комментарии (1)

  1. Цікаво, на скільки зміниться туризм після карантину? Думаю, частина готелів, ресторанів, кафе не доживе до повернення своїх шанувальників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.