У Шотландії відкриють перший у світі пивний готель

У Шотландії відкриють перший у світі пивний готель

Шотландська пивоварна компанія BrewDog планує відкрити в наступному році пивний готель поруч зі своїм заводом. DogHouse стане першим подібного роду закладом у світі. У BrewDog обіцяють, що в кожному номері пиво литиметься прямо з крана, що дозволить відвідувачам зануритися в справжню пивну нірвану.

Готель DogHouse буде побудований у шотландському місті Еллон, поруч із новою броварнею компанії BrewDog. З кожного номера готелю буде відкриватися вид на варильний цех заводу. Представники BrewDog обіцяють, що постояльців замість будильника вранці буде будити аромат свіжозвареного пива. У кожному номері з крана цілодобово буде литися пиво. Свіженьке, прямо з заводу. Чи буде в номерах звичайний водопровід, чи митися доведеться пивом, у компанії поки не уточнюють.

Номери в готелі DogHouse також будуть обладнані холодильниками для зберігання хмільної продукції. Такі холодильники будуть встановлені навіть у душі. Одним словом, компанія BrewDog подбала про те, щоби гостю, коли виникне необхідність заправитися, не потрібно було робити зайвий крок, досить просто протягнути руку. «Ви не захочете виселятися з нашого готелю», — запевняє керівництво BrewDog.

Планується, що новий готель відкриє свої двері для відвідувачів влітку 2019 року. Для фінансування будівництва готелю компанія BrewDog провела збір коштів за моделлю краудфандингу, завдяки чому вдалося зібрати 53 мільйони фунтів від 73 тисяч інвесторів. Усі інвестори отримають право пріоритетного бронювання в готелі.

DogHouse — не єдиний подібний проект компанії BrewDog. У кінці наступного року BrewDog планує відкрити пивний готель у місті Колумбус, штат Огайо. У цьому готелі, крім кранів із пивом, будуть проводитися пивні спа-процедури й тематичні заходи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.