У Канаді з’явилася найдовша у світі туристична стежка

У Канаді з’явилася найдовша у світі туристична стежка

Над проектом The Great Trail працювала неприбуткова організація, створена в 1992 році. Створення маршруту, який простягнувся від одного узбережжя Канади до іншого, тривало 25 років. У проекті брали участь тисячі людей, волонтерів та партнерів з усіх куточків Канади. Також підтримку надавав уряд.

Стежка простягнулася через 13 провінцій: від Нової Шотландії на сході Канади до Північно-Західних територій. Загальна протяжність становить 24000 кілометрів. Маршрут стежки прокладено так, щоби він був доступним для більшої частини населення країни — четверо канадців із п’яти живуть у тридцяти хвилинах їзди від маршруту.

Маршрут стежки проходить через дикі місця, водойми, а також сільські й міські території. Завдяки різноманітності ландшафту в подорож за маршрутом можна відправитися пішки, на велосипеді, верхи на коні, водним транспортом і навіть на лижах або снігоходах.

На сайті проекту є інтерактивна карта. Для будь-якої ділянки маршруту можна подивитися опис, вид ландшафту, переглянути фотографії:

Інтерактивна карта

Символічно, що відкриття маршруту відбулося у 2017 році, коли Канада святкує своє 150-річчя. Творці розцінюють The Great Trail як свого роду подарунок майбутнім поколінням канадців, як потужний символ єдності Канади, який уособлює широту ландшафту й різноманіття місцевого населення.

Творці проекту розраховують, що The Great Trail буде не тільки стимулювати туризм, а й посприяє охороні навколишнього середовища, вивченню канадської історії та культури, створить нові робочі місця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.