У Дубаї відкриють новий парк розваг

У Дубаї відкриють новий парк розваг

Дубай не перестає дивувати. Не встиг відкритися найбільший у світі критий парк розваг IMG Worlds of Adventure, як його творці оголосили про рішення побудувати новий найбільший парк атракціонів — IMG Worlds of Legends. Його площа складе понад 185 тис квадратних метрів. А це майже на 40 тис м² більше, ніж перший парк. Отже, власники парку поб’ють свій власний рекорд.

Парк буде поділений на дев’ять тематичних зон. Це зона Nickelodeon, де діти й дорослі зможуть зустрітися з героями мультфільмів «Губка Боб Квадратні Штани» й «Черепашки-ніндзя». Ubisoft сподобається фанатам ігор Assassin’s Creed та Just Dance. Для справжніх дівчаток підготували зону Barbie. Не нудьгуватимуть і любителі японської культури, адже спеціально для них обладнають зони Pokémon, Toei Animation та TV TOKYO. У парку також будуть представлені компанії Saban Brands і Cartoon Network.

На відвідувачів чекають нереальні гірки, цікаві виступи й шоу, тематичні кав’ярні й сувенірні магазини на будь-який смак. Парк планують з’єднати мостом з IMG Worlds of Adventure. Гості зможуть купувати квитки як в один, так і в обидва парки відразу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.