Turkish Airlines запустить прямий рейс із Києва до Бодрума

Turkish Airlines запустить прямий рейс із Києва до Бодрума

Авіакомпанія Turkish Airlines навесні 2019 року запустить прямий рейс із Києва до турецького курортного міста Бодрум. Польоти стартують із 6 квітня 2019 року й будуть виконуватися один раз на тиждень щосуботи.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ - Бодрум

Час у таблиці вказано місцевий.

Вартість квитків

  • в один бік: від 6043 грн;
  • туди й назад: від 8716 грн.

У вартість квитків входить перевезення 20 кг багажу та ручної поклажі.

Інформація про Бодрум

Бодрум

Бодрум — невелике курортне місто, розташоване в 300 кілометрах на захід від Антальї.

Ще в середині 1960-х років Бодрум був звичайним рибальським селищем. Після згадки у творах популярних турецьких письменників Бодрум поступово став набирати популярність як місце для відпочинку й за два-три десятиліття перетворився на один із центрів туристичної індустрії Туреччини. Туристів приваблює в Бодрумі приємний клімат, мальовничі місця, а також зручна стоянка для яхт та активне нічне життя.

Сучасний Бодрум можна умовно поділити на дві частини.

У східній половині міста розташований довгий та вузький пляж, за яким зосереджена більшість розважальних закладів міста, звичних для середземноморських курортних міст — барів, ресторанів і нічних клубів.

Західна частина, у якій розташована мальовнича бухта і яхт-клуб, вважається більш спокійною. Тут є багато дорогих магазинів і супермаркетів. Вечорами місцеві жителі та туристи гуляють вздовж набережної, де панує чудова атмосфера.

Бухта у Бодрумі

Головною й найпомітнішою пам’яткою міста є Замок Святого Петра. Замок побудував у 1402 році лицар-госпітальєр на місці колишньої сельджукської фортеці. У 1962 році в приміщеннях замку був створений Музей підводної археології. Найцікавішим експонатом музею є модель старовинного фінікійського корабля в натуральний розмір.

Замок Святого Петра

Ще однією важливою пам’яткою Бодрума є античний театр, спорудження якого було розпочато ще за часів правління царя Мавсола. Це одна з набільш добре зберігшихся споруд стародавнього міста Галікарнас, що розташовувалося на місці сучасного Бодрума.

Античный театр

Головний пляж Бодрума, який простягнувся між замком та руїнами Галікарнаса, з гальки, він чудово підходить для купання. Поруч із берегом практично немає лодок, а пляж щоденно прибирається власниками розташованих поруч ресторанів та міською владою.

Пляжі з піском можна знайти на курортах Гюмбет і Бітез, які розташовані неподалік від Бодрума. Дістатися туди можна на таксі або автобусом.

Практично на кожному пляжі в районі Бодрума можна орендувати лодку і відправитися в подорож по мальовничій затоці.

Бодрум

На відміну від багатьох курортів на Середземному морі, клімат Бодрума влітку не такий спекотний і більш комфортний для відпочинку. Взимку й навесні, у період із листопада до квітня, іноді бувають зливи, але загалом погода, як правило, дуже гарна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.