Токіо визнали найбезпечнішим містом світу

Токіо визнали найбезпечнішим містом світу

Британське видання The Economist опублікувало новий рейтинг найбільш безпечних міст світу. При складанні рейтингу було проаналізовано 49 окремих показників 60 міст світу. Кожне місто було оцінено за рівнем цифрової безпеки, особистої безпеки, безпеки інфраструктури, за станом охорони здоров’я, а також за безпекою загалом.

Перші три позиції рейтингу залишилися незмінними в порівнянні з 2015 роком. Лідером за рівнем безпеки знову стала столиця Японії Токіо. На другому місці Сінгапур. На третьому — Осака, третє за кількістю населення місто Японії.

У Токіо високий рівень цифрової безпеки, одночасно з цим столиця Японії піднялася на сім позицій порівняно з 2015 роком у рейтингу стану охорони здоров’я. Однак у плані безпеки інфраструктури Токіо випав із першої десятки й опинився на 12-му місці.

До топ-10 найбезпечніших міст світу потрапили тільки чотири європейських міста: Амстердам на 6-й позиції, Стокгольм на 7-й, і замикають десятку швейцарський Цюрих і німецький Франкфурт-на-Майні.

У нижній частині рейтингу домінують міста з Азії, Середнього Сходу та Африки. Найбільш небезпечним містом виявилося Карачі, найбільше місто Пакистану. До п’ятірки найбільш небезпечних міст також потрапила колишня столиця М’янми Янгон, столиця Бангладешу Дакка, столиця Індонезії Джакарта і в’єтнамський Хошимін.

Укладачі рейтингу відзначають, що в багатьох містах світу в цілому рівень безпеки ймовірніше падає, ніж зростає. За винятком Мадрида, який піднявся в рейтингу на 13 позицій, і Сеула, який піднявся на 6 позицій, інші міста в цьому плані мають тенденцію до зниження в порівнянні з 2015 роком. Наприклад, Нью-Йорк опустився на 11 позицій, Ліма — на 13, Йоганнесбург — на дев’ять, Хошимін — на десять і Джакарта — на 13.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.