SkyUp запускає три нові рейси по Україні

SkyUp запускає три нові рейси по Україні

Авіакомпанія SkyUp оголосила про запуск восени трьох нових рейсів по Україні: з Харкова до Києва та Львова, а також із Києва до Запоріжжя. Планується, що перельоти за новими маршрутами будуть виконуватися до кінця зимового періоду навігації — до 28 березня 2020 року. Квитки на нові рейси вже в продажу за ціною від 498 грн за переліт в один бік!

Харків — Львів

З 17 жовтня 2019 року SkyUp почне літати з Харкова до Львова. Заплановані два рейси на тиждень — щочетверга й щонеділі. Час у дорозі становитиме 1 годину 45 хвилин.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Харків — Львів

Вартість квитків

  • в один бік: від 639 грн;
  • туди й назад: від 1 278 грн.

Київ — Харків

Польоти з Києва до Харкова SkyUp почне виконувати з 25 жовтня 2019 року. Заплановані три рейси на тиждень — у понеділок, середу і п’ятницю. Час у дорозі становитиме 1 годину. Щопонеділка рейси будуть виконуватися вранці, у решту днів — у вечірній час.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ — Харків

Вартість квитків

  • в один бік: від 498 грн;
  • туди й назад: від 996 грн.

Київ — Запоріжжя

Польоти з Києва до Запоріжжя стартують із 28 жовтня 2019 року. Заплановані чотири рейси на тиждень — у понеділок, вівторок, середу і п’ятницю. Час у дорозі становитиме одну годину. Щопонеділка рейси будуть виконуватися вранці, у решту днів — у вечірній час.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ — Запоріжжя

Вартість квитків

  • в один бік: від 498 грн;
  • туди й назад: від 996 грн.

Також на зимовий період навігації SkyUp збільшить частоту польотів за маршрутом Київ — Львів — Київ. З 27 жовтня 2019 року польоти будуть виконуватися чотири рази на тиждень — у понеділок, вівторок, п’ятницю та неділю. Квитки з Києва до Львова продаються за ціною від 498 грн в один бік і від 996 грн за переліт туди й назад.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.