Ситуації на борту літаків, реальні історії з життя стюардес

Ситуації на борту літаків, реальні історії з життя стюардес

Професія стюардес передбачає тісне спілкування з людьми дуже різними за національністю й характером, з різними забобонами. До того ж працювати доводиться в замкненому просторі на величезній висоті. У таких умовах знайти контакт із пасажирами не завжди легко, тому комічних ситуацій просто не уникнути.

Ось кілька історій, які розповіли самі стюардеси. Хто знає, можливо в якійсь ви впізнаєте й себе =)

 1. Одна жінка, яка займала місце біля ілюмінатора, з явною стурбованістю попросила бортпровідника пересадити її. Таке бажання вона пояснила дуже просто: її зачіска може зіпсуватися, якщо хтось захоче відкрити вікно літака.

  неудачная прическа

 2. Історія про дбайливого чоловіка. Стюардеса української авіалінії МАУ одного разу розповіла, як на прохання одного чоловіка їй довелося розшукувати якусь Ніну для того, щоби передати їй… вставну щелепу, яку жінка забула. Чоловік не зміг залишити дружину без такої необхідної речі й організував пошук.

  челюсть

 3. Одного разу під час перельоту в Нью-Йорк одна стюардеса через недосконале знання іноземної мови запропонувала пасажирам свої послуги дуже двозначно. Після цього зацікавлені погляди супроводжували її до самого кінця рейсу.

  услуги стюардесс

 4. На іншому борту літака стюардеса не змогла згадати назву ягоди англійською мовою і придумала на ходу неіснуючу, щоби вгамувати цікавість пасажира щодо начинки його десерту. А той не помітив і лише з розумним виглядом кивав головою.

  ягодный десерт

 5. Особливий підхід. Щоби пасажир не сильно засмучувався через місця біля проходу, бортпровідниця змайструвала ілюмінатор із фіранки й підноса. Задоволений пасажир — задоволені всі.

  иллюминатор самолета

 6. Під кінець не комічна ситуація, а цікавий ностальгічний спогад однієї стюардеси на пенсії. Раніше не було контейнерів для їжі, весь посуд був багаторазовим і завжди ретельно перераховувався й перевірявся на недостачу. Важко повірити, що без консервного ножа, як каже колишня бортпровідниця, на роботі нічого було й робити. Усі соки, помідори й огірки були тільки в трилітрових банках. Зараз це здається кумедним, але бувало й таке.

  маринованные огурцы

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.