Singapore Airlines запустить безпосадковий рейс із Сінгапура в Нью-Йорк

Singapore Airlines запустить безпосадковий рейс із Сінгапура в Нью-Йорк

11 жовтня 2018 року авіакомпанія Singapore Airlines запустить безпосадковий рейс із сінгапурського аеропорту Чангі в Нью-Йорк, міжнародний аеропорт Ньюарк Ліберті. Цей маршрут стане найдовшим комерційним рейсом у світі. Протяжність маршруту складе 16700 кілометрів, час у дорозі — 18 годин 45 хвилин. Цей рейс стане найшвидшим способом дістатися із Сінгапура в Нью-Йорк.

Singapore Airlines вже виконувала безпосадкові рейси за цим маршрутом, але у 2013 році польоти були припинені через те, що авіакомпанії довелося повернути виробнику літаки Airbus A340-500, які використовувалися на маршруті. Зараз рейси із Сінгапура в Нью-Йорк виконуються з пересадкою у Франкфурті.

На рейсах Singapore Airlines буде використовувати нові літаки Airbus A350-900 модифікації Ultra Long Range, які здатні літати на більші відстані, ніж будь-який інший серійний комерційний літак. Singapore Airlines стане першою авіакомпанією, яка використовує цю модифікацію.

A350-900ULR здатний перевозити 161 пасажира, місця розділені на бізнес-клас і преміальний економ-клас. У літаку передбачені більш комфортні умови для тривалих подорожей: високі стелі в салоні, великі вікна, широкий корпус і спеціальне освітлення для зменшення розладу добового біоритму.

На початковому етапі рейси виконуватимуться тричі на тиждень щопонеділка, щочетверга й щосуботи. З 18 жовтня рейси стануть щоденними після того, як в експлуатацію надійде додатковий літак A350-900ULR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.