Що взяти із собою в поїзд?

Що взяти із собою в поїзд?

На носі подорож потягом, а ви ще не знаєте, що візьмете із собою? Тоді ми поспішаємо вам на допомогу. Почнемо з того, що не беріть одну, але величезну валізу. По-перше, вам буде важко її нести, а по-друге, вона може не поміститися у відсік для багажу. І буде заважати вам і вашим супутникам всю дорогу.

Так що ж покласти в сумку передусім?

Засоби гігієни

хлопчик у потягу

  • Не забувайте, що вагон — громадське місце, тому у вас завжди під рукою повинен бути антибактеріальний спрей або серветки.
  • Сухі серветки теж можуть знадобитися.
  • У кожній сумці повинен бути гребінець.
  • Дівчата повинні в обов’язковому порядку взяти із собою засіб для зняття макіяжу і ватяні диски.

Чому ми не згадали зубну щітку й пасту? Із міркувань дотримання гігієни. Вбиральня у вагоні кишить мікробами. А ви можете випадково зачепити щіткою краник умивальника, тим самим захопивши із собою пару сотень бактерій. Краще з’їжте яблуко чи моркву, які очистять ваші зуби.

Одяг та взуття

одяг

  • Візьміть із собою зручний одяг, який не буде сковувати ваших рухів. Найкраще підійдуть лосини і футболка або кофта. У літню пору краще взяти шорти.
  • Не нехтуйте шкарпетками. Навіть якщо ви подорожуєте влітку, вночі з вікна може сильно дути. Так ваші ноги не змерзнуть. Та й у шкарпетках пересуватися по вагону набагато гігієнічніше.
  • Прихопіть змінне взуття. Головне, щоби змінка була без шнурівок і липучок, швидко взувалася й була компактною. Добре для цієї ролі підійдуть сланці або сліпони. Не беріть в’єтнамки: їх буде складно взувати зі шкарпетками.
  • Покладіть у сумку бавовняну хустку або шарф. Ви можете постелити його на подушку, якщо наволочка з комплекту залишає бажати кращого. Або ж використовуйте його за призначенням, адже в старих поїздах часто дме з вікон.

Їжа

їжа

Не беріть із собою продукти, які швидко псуються. Краще віддайте перевагу овочам і фруктам, горіхам, яйцям, курятині, булочкам або лавашу. Не беріть молочку, вона занадто швидко псується, виняток становлять лише тверді сорти сирів, та й із ними треба бути обережним. Обмежте вживання жирної й солоної їжі, чіпсів і сухариків. Від них вас замучить спрага.

Розваги

розваги

Куди ж у поїзд без розваг. Планшети, електронні або звичайні книги, настільні ігри, головоломки, плеєр, сканворди (ну куди ж без них). Як бачите, вибір великий, він обмежується тільки вашою фантазією і вільним місцем у сумці. :)

Аптечка

аптечка

Й останнє в списку, але не за важливістю: візьміть із собою аптечку. У провідника повинні бути медикаменти, але сподіватися на нього не варто. Тому, щоби у разі виникнення головного болю не довелося бігати по поїзду в пошуках рятівної таблетки, візьміть усі необхідні ліки із собою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.