Що відвідати в Греції: 15 найцікавіших місць

Що відвідати в Греції: 15 найцікавіших місць

Греція відома своїми численними стародавніми пам’ятками, крихітними селищами з білими будиночками, сонячними пляжами, смачною кухнею і дружньою атмосферою. Не дивно, що Греція входить до числа кращих туристичних напрямків Європи. Греція складається з вкритого горами материка й безлічі островів, кожен із яких має приголомшливі пейзажи й масу історичних і культурних пам’яток.

Ми вибрали для вас 15 найцікавіших місць у Греції для відвідування.

Афіни

Афіни

Афіни — одне з найцікавіших для відвідування місць у світі. Столиця Греції, названа на честь богині війни й мудрості Афіни, не схожа на жодне інше місто. Тут зібрана неймовірна кількість старовинних пам’яток, серед яких Акрополь, Римська агора, Театр Діоніса, Храм Зевса Олімпійського, і багато інших. В Афінах можна не тільки познайомитися з історією й культурою Греції, але й чудово провести час, адже це сучасний мегаполіс із безліччю бутиків, вишуканих ресторанів і нічних клубів.

Салоніки

Салоніки

Салоніки — друге за розміром місто Греції. Салоніки вважаються культурною столицею Греції, тут відбувається безліч фестивалів і культурних заходів. Багате місто й архітектурними пам’ятниками: Базиліка Святого Дмитра, Тріумфальна арка імператора Галерія, Базиліка Ахіропіітос, церква Святої Софії, монастир Латому, і багатьма іншими. Також Салоніки є чудовим місцем для шопінгу.

Санторіні

Санторіні

Санторіні — острів в Егейському морі, входить до архіпелагу Кіклади. Санторіні є одним із найпопулярніших місць у Греції. Це неймовірно красиве місце з чудовими пейзажами й неповторною архітектурою. На острові розташовані такі популярні курорти, як Фіра, Імеровіглі, а також Ія. Санторіні — ідеальне місце для спокійного відпочинку. У деяких місцях острова навіть заборонений автомобільний рух, щоби ніщо не заважало відвідувачам проводити час у кав’ярнях і тавернах, насолоджуючись видами заходу сонця під тихий шелест прибою.

Дельфи

Дельфи

Дельфи — давньогрецьке місто на південно-західному схилі гори Парнас, у декількох кілометрах від узбережжя затоки Коринфа. За легендою, місто було назване на честь сина Аполлона Дельфа. Дельфи вважаються одним із найбільш цікавих археологічних об’єктів у Греції. Тут розміщувався храм Аполлона, який раз на рік відвідувала велика кількість паломників, щоби послухати пророцтва місцевого оракула.

Метеори

Метеори

Метеори — скелі на півночі Греції, у горах Фессалії. Тут розташоване одне з найдивовижніших місць у Греції — комплекс монастирів Метеори. Будинки монастирів побудовані на вершинах кам’янистих і неприступних скель. З усіх монастирів у Метеорі всього шість усе ще функціонують і відкриті для публіки.

Епідавр

Епідавр

Епідавр — стародавнє місто в Греції, розташоване на північному сході Пелопоннесу. Епідавр відомий своїм древнім театром, побудованим наприкінці IV століття до нашої ери. Театр служив для розваги знаті. Тут проводилися театральні вистави, які, на думку стародавніх греків, сприятливо впливали на фізичне і психічне здоров’я глядачів. Театр відомий своєю неймовірною акустикою — на найвіддаленіших рядах можна почути навіть шепіт зі сцени.

Монемвасія

Монемвасія

Монемвасія — приголомшливе середньовічне місто в південно-східній частині Пелопоннесу, засноване у Візантійській імперії в VI столітті. Довгий час місто було фортецею, доступною тільки по морю, і тільки в 1971 році була побудована дамба, що зв’язує місто з материком.

Закінф

Закінф

Закінф — острів в Іонічному морі з красивою природою й недоторканими пляжами. Одним з найкрасивіших місць острова є бухта Навайо, у якій розташований Пляж корабельних аварій. Тут на вас чекає оточений скелями пляж із білосніжним піском і кристально чистою водою, а також останки корабля — затоплене судно контрабандистів, яке було викинуто на берег під час шторму.

Олімпія

Олімпія

Олімпія — одна з найважливіших археологічних пам’яток у Греції, місце, де виникли й упродовж багатьох століть проводилися Олімпійські Ігри. Відвідування цього місця в західному Пелопоннесі дозволить вам зануритися в минуле й дізнатися все про Олімпійські ігри.

Керкіра

Керкіра

Острів Керкіра (відомий також як Корфу) розташований у північно-західній частині країни в Іонічному морі. Керкіра вважається одним із найкрасивіших островів Греції. Тут на вас чекають пляжі, чудова природа, мальовничі селища й гостинність місцевих жителів. Обов’язково побувайте в столиці острова Керкірі, щоби познайомитися з її венеціанською архітектурою, невеликими вуличками і великою кількістю пам’яток.

Халкідіки

Халкідіки

Халкідіки — півострів у формі тризуба, розташований на північному сході Греції. Халкідіки є популярною курортною зоною. Півострів Кассандра в порівнянні з двома іншими півостровами Халкідік розташований ближче до Салонік і більше забудований, він більше зацікавить любителів дискотек. На півострові Ситонія є чудові пляжі й майданчики для кемпінгу, ця частина Халкідік більше підходить для спокійного відпочинку. Третій півострів, Афон (Айон-Орос), відомий великою кількістю православних монастирів і тим, що сюди заборонений в’їзд жінкам.

Містра

Містра

Містра — гірське селище неподалік від Спарти, у Лаконії, що є об’єктом всесвітньої спадщини під охороною ЮНЕСКО. За часів Візантійської імперії Містра була центром Морейского деспотату. Основні визначні пам’ятки Містри — добре збережені візантійські церкви й монастирі, а також палац деспотів.

Крит

Крит

Крит — найбільший і найбільш густонаселений грецький острів. Популярні туристичні визначні пам’ятки включають археологічні пам’ятники мінойської цивілізації, венеціанське старе місто й порт Ханьї, венеціанський замок у Ретімно, ущелину Самарії й пальмовий гай Ваї. Завдяки чудовим пляжам, мальовничим ландшафтам і розвиненій туристичній інфраструктурі Крит став одним із найпопулярніших курортів у Європі.

Делос

Делос

Делос — невеликий грецький острів в Егейському морі, входить до групи островів Кіклади. Делос є одним із найбільш важливих міфологічних, історичних та археологічних пам’яток у Греції. За легендою, на Делосі народилися боги-близнюки Артеміда й Аполлон. Стародавні греки вважали острів священним і побудували на його території безліч храмів, святилищ і статуй.

Родос

Родос

Острів неподалік від Туреччини в Егейському морі, найбільший острів в архіпелазі Додеканес. Родос відомий на весь світ як місце, де розташовувалося одне із «Семи чудес світу» — гігантська статуя Колоса Родоського. Сьогодні Родос є популярним туристичним напрямком. Туристів приваблюють прекрасні пляжі й безліч історичних та археологічних пам’яток. Основні об’єкти для знайомства з історією острова: Родоський замок, Акрополь, руїни стародавнього міста Камірос, середньовічний замок в Аскліпіо, Олімпійський стадіон, який є аналогом стадіону стародавньої Олімпії.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway.com!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.