Що привезти з Вільнюса?

Що привезти з Вільнюса?

Ваші рідні і близькі чекають, коли ви повернетеся з поїздки, адже вони скучили за вами, та й сувеніри вони хочуть отримати. Уявімо, що ви прилетіли з Вільнюса. Хоча, чого уявляти, якщо можна дійсно туди полетіти всього за 673 грн. І це ціна за квиток в обидва боки.

Так ось, уявіть, що ви у Вільнюсі, і вам треба купити сувеніри, але ви не знаєте, що саме. Щоби ви не потрапляли до таких ситуацій, ми склали для вас список найцікавіших подарунків, які можна знайти в столиці Литви.

Бурштин

Бурштин

Куди ж без сонячного каменю, це ж символ Прибалтики. Можна знайти прикраси, статуетки або просто камінчики забавної форми, у яких застигли стародавні комахи.

Кераміка

Кераміка

У тих же крамницях, де продаються сувеніри з бурштину, ви знайдете і традиційні керамічні вироби. Популярністю користуються різні фігурки й пивні кухлі.

Алкоголь

Алкоголь

Славиться Вільнюс і своїми алкогольними напоями. Найпопулярніші медовухи — це Žalgiris і Suktinis. Якщо хочете привезти щось менш міцне, тоді вибирайте настойки Starka, Palanga, Dainava.

Енергетичний лікер Space Dragon

Енергетичний лікер Space Dragon

Якщо ви не прихильник алкогольних напоїв, тоді сміливо купуйте імбирний лікер, який підбадьорить не гірше за медовуху. А все завдяки поєднанню імбиру, мате й кокоса.

Яблучний сир

Яблучний сир

Литовські сири відомі далеко за межами країни, і рідні навряд чи здивуються такому подарунку. А як щодо яблучного сиру? Насправді це мармелад, виготовлений за стародавнім литовським рецептом. Але він густіше й темніше звичайного мармеладу. А із сиром їх об’єднує форма — округлі невеликі головки.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.