Ryanair збільшить частоту рейсів на кількох маршрутах з України

Ryanair збільшить частоту рейсів на кількох маршрутах з України

Згідно з оновленим розкладом авіакомпанії Ryanair, ірландський лоукостер восени збільшить частоту виконання рейсів на кількох популярних маршрутах з України.

З 27 жовтня Ryanair буде частіше літати з Києва до столиці Словаччини Братислави. Зараз рейси виконуються щопонеділка та щочетверга, а з початком зимового періоду навігації буде додано також рейс у неділю.

Восени Ryanair збільшить частоту польотів із Києва до Кракова та Варшави. З Києва до Кракова Ryanair зараз літає у вівторок, четвер, суботу та неділю, а з 28 жовтня польоти будуть виконуватися п’ять разів на тиждень: у понеділок, середу, четвер, п’ятницю та неділю. Що стосується рейсів до Варшави, зараз ірландський перевізник виконує їх у понеділок, середу, п’ятницю та неділю. З 1 листопада замість одного рейсу в п’ятницю, який зараз виконується з вильотом з аеропорту Модлін о 12:30 і з Борисполя о 15:45, Ryanair буде літати двічі на день: виліт з аеропорту Модлін о 08:15 і 19:05, і виліт із Борисполя о 11:30 і 23:05.

Також Ryanair збільшить частоту рейсів із Києва до Барселони. З 2 листопада до рейсів, які зараз виконуються в понеділок, середу, п’ятницю та неділю, буде також додано рейс у суботу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.