Ryanair запустить рейси з Харкова та Одеси до Познані

Ryanair запустить рейси з Харкова та Одеси до Познані

Ірландський лоукостер Ryanair восени запустить ще два нових рейси до Польщі з України. Наприкінці жовтня Ryanair почне виконувати перельоти з Харкова й Одеси до Познані.

Харків — Познань

Рейси з Харкова до Познані Ryanair почне виконувати з 27 жовтня 2019 року. Заплановані два рейси на тиждень — щочетверга та щонеділі. Час у дорозі становитиме 2 години 25 хвилин.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Харків — Познань

Вартість квитків

  • в один бік: від 1 021 грн;
  • туди й назад: від 2 040 грн.

Одеса — Познань

Перельоти з Одеси до Познані стартують із 30 жовтня 2019 року з частотою два рейси на тиждень — щосереди та щосуботи. Час у дорозі становитиме 2 години 10 хвилин.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Одеса — Познань

Вартість квитків

  • в один бік: від 1 021 грн;
  • туди й назад: від 2 040 грн.

Познань

Що подивитися в Познані

Знайомство з Познанню можна розпочати з площі Старий ринок, яка вважається однією з кращих у Європі. Це центр старої, середньовічної Познані, який був ретельно відновлений після серйозних руйнувань, що сталися під час Другої світової війни. Кав’ярні та бари, розташовані уздовж площі, — чудове місце, щоби за чашкою кави або іншого напою поспостерігати за життям міста.

На площі Старий ринок розташована будівля Познанської ратуші. Будівля ратуші була зведена на початку XIV століття і виконана в готичному стилі, проте сильна пожежа практично повністю знищила первісну будівлю. Пізніше будівля була перебудована в стилі ренесанс архітектором Джованні Баттіста ді Квадро з Лугано. Зараз у будівлі ратуші розташовується Історичний музей Познані, експозиція якого розповідає про історію міста з X століття й до наших днів.

Щодня на площі Старий ринок збираються численні місцеві мешканці та туристи й чекають, як під дзвін курантів на ратуші з’явиться символ Познані — двоє козенят, які б’ються ріжками. Згідно з місцевою легендою, козенята так гучно билися рогами під час пожежі, що змогли розбудити його жителів і врятувати місто.

У старій частині міста, у так званому Імператорському кварталі, розташований Імператорський замок. Замок був побудований в XIII столітті князем Пшемислом I в якості княжої резиденції для Познанського повіту. Від первісної версії замку залишився лише фундамент, а нова частина будівлі, яку можна побачити зараз, була побудована у XVIII столітті. Зараз у приміщеннях замку розташовується Музей прикладного мистецтва. Зі стін замку відкривається чудовий вид на Старе місто.

На острові Тумський, який вважається місцем заснування Познані, зосереджена велика кількість релігійних споруд, які представляють великий інтерес для туристів: Базиліка святих Петра й Павла, Церква Діви Марії, Палац архієпископа, будівля Академії Любранського, у якій зараз розміщуються архів і музей, а також будівлі семінарії.

У 3 км від центру Познані на березі озера Мальта розташована зона відпочинку, яка включає в себе: лижний схил зі штучним снігом, на якому цілий рік можна кататися на санях, пункт прокату велосипедів, доріжка для катання на роликах і найбільший у Польщі зоопарк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.