Різнокольорові гори Чжан’е Данься в Китаї

Різнокольорові гори Чжан’е Данься в Китаї

Мабуть, у жодній країні світу не зустрінеш стільки незвичайних і красивих ландшафтних утворень, як у Китаї: мальовничі річки й озера, ущелини й гори найдивніших форм і кольорів.

Одним із таких незвичайних об’єктів є різнокольорові гори, які розташовані в національному геопарку Чжан’е Данься.

Геопарк розташований неподалік від міста Чжан’е в провінції Ганьсу, у північній частині Китаю. Площа геопарку становить 51 000 га, він розкинувся на передгір’ї хребта Ціляньшань.

Протягом кількох мільйонів років у цьому місці скупчувалися відкладення пісковику й інших природних матеріалів. Породи різного кольору нашаровувалися одна на одну. У результаті під впливом води і вітру сформувався унікальний гірський ландшафт.

Якщо дивитися з висоти, гори в Чжан’е нагадують гігантську палітру, на якій художник змішав свої фарби. Яких тільки відтінків тут немає!

Різнокольорові гори Чжан'е Данься в Китаї

Різнокольорові гори Чжан'е Данься в Китаї

Різнокольорові гори Чжан'е Данься в Китаї

Різнокольорові гори Чжан'е Данься в Китаї

Не дивно, що це місце приваблює велику кількість туристів.

Щоби туристам було зручно милуватися місцевими краєвидами, у парку побудували оглядові майданчики з дерев’яними настилами. До віддалених куточків парку відвідувачів доставляють автобусами, але при бажанні можна прогулятися й пішки.

Гірська порода на території парку крихка й легко обсипається, тому вільно прогулюватися різнокольоровими схилами не дозволяють. Гіди уважно стежать за тим, щоби туристи не покидали межі оглядових майданчиків.

Як дістатися

З міста Чжан’е до геопарку можна доїхати на таксі. До Чжан’е з інших міст Китаю можна дістатися поїздом або автобусом. Поїздом можна доїхати із Шанхая, Пекіна, Ланьчжоу, Сіаня й Ченду. Автобусом до Чжан’е можна доїхати з Ланьчжоу, Урумчі, Іньчуаня й Сініна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.