Речі, які не варто вдягати під час подорожей літаком

Речі, які не варто вдягати під час подорожей літаком

На зорі цивільної авіації, коли подорож літаком була доступною далеко не кожному, пасажири відправлялися в політ у розкішному вбранні, а сам переліт був схожий на час, проведений у світському салоні. Відтоді багато чого змінилося. Подорож літаком стала буденним явищем, а під час вибору одягу в дорогу пасажири насамперед думають про комфорт. Однак не будь-який одяг або взуття, яку ви звикли носити в повсякденному житті, підійде для подорожі літаком. Сьогодні ми розповімо про те, що не варто брати із собою в подорож і чому.

Занадто мало одягу

Якщо ви відправляєтеся в довгоочікувану відпустку на океанське узбережжя і вже подумки уявляєте себе на білосніжному піску під пальмою, це не означає, що варто вирушати в подорож в улюбленій гавайській сорочці та шортах. По-перше, краще звести до мінімуму площу оголеної шкіри, яка вступає в безпосередній контакт із салоном літака — це не найчистіше місце. Подумайте про те, скільки пасажирів сиділи, спали і їли в кріслі літака до вас. По-друге, у літаку повітря холодніше, ніж на землі, тому ви можете просто змерзнути.

Складне взуття або взуття з великими металевими прикрасами

Якщо ви відправитеся до аеропорту у своїх улюблених чоботях із безліччю складних застібок і металевих прикрас, це може доставити вам чимало клопоту. По-перше, будь-які металеві предмети привертають увагу служби безпеки аеропорту. По-друге, вам, очевидно, доведеться зняти таке взуття, щоби пройти через рамку металодетектора. Врахуйте, що і взуття на дуже високій платформі також може викликати підозри в служби безпеки, оскільки в ній можна що-небудь сховати.

Якщо на вас будуть легкі туфлі, кросівки або кеди, вам буде комфортніше й більше буде вірогідність, що вас взагалі не попросять знімати взуття перед оглядом.

Взуття на високих підборах

По-перше, подорожувати в такому взутті незручно. Навіть стюардеси змінюють взуття перед польотом. По-друге, експерти з безпеки не рекомендують таке взуття для польотів. В екстрених ситуаціях під час евакуації пасажирам доводиться з’їжджати по надувному трапу, який гострі підбори можуть пошкодити.

Сандалії без задника

Як ми зазначали вище, повітря в літаку може бути холодним і ваші ноги змерзнуть під час польоту. Також врахуйте, що вам доведеться відвідувати вбиральню в літаку, а робити це в дуже відкритому взутті — не найкращий варіант.

Тканини, що не пропускають повітря

Відмовтеся від одягу з нейлону або шкірозамінника, а також від водонепроникних курток. Ці матеріали утримують піт на шкірі й запобігають циркуляцію повітря.

Одяг із матеріалів, що дратують шкіру

Під час вибору вбрання, у якому ви відправитеся в подорож, врахуйте, що зміна температури повітря під час перельоту може збільшити чутливість вашої шкіри. Якщо не хочете всю дорогу вертітися та чухатися, краще не використовуйте одяг із мережива або з грубої вовни.

Тісний одяг

Під час перельоту ви проведете тривалий час без руху. У тісному одязі вам буде не тільки некомфортно, це ще і шкідливо для здоров’я. Тісний одяг може обмежити кровотік, що в поєднанні з малою рухливістю підвищує ризик виникнення тромбозу глибоких вен. Тому улюблені вузькі шкіряні штани краще залишити вдома. Або упакувати у валізу, якщо не хочете з ними розлучатися.

Занадто вільний одяг

Одяг повинен бути вільним, але не занадто. У наше століття підвищеної уваги до безпеки занадто вільний одяг може викликати в служби безпеки підозри — раптом ви під ним щось приховуєте. Якщо не хочете проходити додатковий огляд, постарайтеся вибрати у своєму гардеробі вбрання, яке не буде привертати зайву увагу.

Одяг складних форм

Під час вибору одягу для подорожі передусім потрібно думати про комфорт. Тому відмовтеся від довгих спідниць і суконь складних форм і крою. Такий одяг складно зберегти чистим у тісному салоні літака. Та й перевдягатися в разі чого буде незручно. Якщо захочете зняти із себе свій модний комбінезон, у тісному салоні літака це буде схоже на виконання трюку «Звільнення з гамівної сорочки».

Одяг з образливими або підозрілими написами

Авіакомпанія цілком може відмовити пасажиру в перевезенні, якщо написи на його одязі здадуться бортпровідникам непристойними або підозрілими. Авіакомпанія Delta одного разу не пустила в салон літака пасажира, на футболці якого було написано «Терористи вб’ють нас усіх». На рейсі авіакомпанії Southwest Airlines з літака висадили пасажира у футболці, надпис на якій, на думку авіакомпанії, ображав чинного президента Сполучених Штатів.

Авіакомпанія може визнати непристойними не тільки надписи, а й сам одяг. На рейсі однієї невеликої авіакомпанії в Штатах екіпаж не хотів пускати на борт пасажирку через занадто коротку спідницю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.