Про що мовчать авіакомпанії

Про що мовчать авіакомпанії

Стаття параноїка — саме так можна охрестити ті 11 пунктів, що ми для вас підготували. У статті ми зібрали й описали ті речі, про які авіакомпанії намагаються не говорити вголос. І навіть пошепки не говорять. Впевнені, вам буде цікаво дізнатися, що від нас приховують авіакомпанії.

Про що мовчать авіакомпанії

У туалеті не зачинишся

Ось зайшли ви в туалет, щоби сховатися від усього світу, і думаєте, що вас точно ніхто не потривожить. На жаль, це не так. Напис «ocupied» не страхує вас від неочікуваних гостей, особливо в екстрених випадках.

Пілоти засипають

Є така проблема на тривалих перельотах. Звичайно, робота пілотів розподілена приблизно 50 на 50. Поки один відпочиває — другий керує літаком. Але ось опитування пілотів показують, що випадки, коли вони занурюються в легкий сон, іноді трапляються.

Кисню може не вистачити

Про що це ми? Про кисневі маски. Кисню в них вистачить хвилин на 15, не більше. За теорією, цього часу достатньо, щоби знизити літак на потрібну висоту для того, щоби повернути нормальні показники герметизації салону.

Мішень для блискавок

Літак — чудова мішень для блискавок. Ну а що ви хотіли, на такій висоті громовідводів і дерев немає.

А якщо гвинтика не вистачить?

Ось теж цікавий факт. За стандартами, є певна кількість відсутніх гвинтів, без яких літак може бути допущений до польоту. Думаємо, нам усім хотілося б, щоби цим числом був нуль.

Персонал без зарплати

Деякі авіакомпанії не платять персоналу літака, поки не відбудеться політ. І що? — запитаєте ви. А те, що якщо пілот або стюардеса помітять, наприклад, неполадки в туалеті або інші дрібні дефекти, то керівництву навряд чи хтось повідомить. Це їм просто невигідно.

Підгузок на столі

А що, якщо на столику, на якому ви зараз їсте, раніше міняли підгуок? Таке відбувається досить часто. Адже деякі матусі не обтяжують себе походом у туалет, адже прямо перед ними такий зручний невеликий столик. І про те, що з нього будуть їсти, просто не замислюються.

Жилети крадуть

Під сидінням може не виявитися рятувального жилета. Загалом, їх періодично крадуть. Мабуть, хтось вірішив, що йому вдома такий жилет потрібніше.

Сумка вібрує

Якщо раптом у вас щось завібрує в сумці, її тут же візьмуть на огляд. І нікого не буде хвилювати те, що ви її довго пакували. Щоби цього не сталося, просто витягніть акумулятори з усього, що може завібрувати в непідходящий момент.

Ліхтарі на доріжках

А ви знали, що ліхтарі на доріжках — для екстрених ситуацій, а не для створення особливої атмосфери?

Бомба над океаном

Ще один цікавий факт. Вам ніхто не повідомить про знайдений вибуховий пристрій, якщо літак перебуває над океаном. Це тому, що літаку просто немає де приземлитися в екстреному випадку. Так що під час загрози вибуху нікому нічого не повідомлять.

Ну ось, полякали вас трішки, та ви не звертайте уваги. Літак однаково залишається найбезпечнішим видом транспорту. А ви тепер зможете максимально підготуватися до польоту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.