Польща відновлює прикордонний контроль

Польща відновлює прикордонний контроль

З 4 липня до 2 серпня потрапити до Польщі буде трохи важче, адже прикордонний контроль із деякими сусідами з ЄС тимчасово відновлено. Що зовсім не дивно! У липні 2016 року плануються дві грандіозних події — саміт НАТО в столиці і Всесвітні дні молоді. Усього за кілька днів у липні Польща очікує прийняти близько двох мільйонів гостей, і це не перебільшення.

Кордони з Чехією, Литвою, Німеччиною і Словаччиною, а також повітряні й морські пункти пропуску стануть місцем посиленого контролю. Влада прийняла рішення обмежити в’їзд у країну, щоби забезпечити безпеку населення й уникнути порушення громадського порядку.

Підконтрольними стануть деякі ділянки трас на перетині з кордоном. Для цього будуть призначені конкретні години і дні.

Ви коли-небудь чули про «шенгенбас»? Саме так називається особливий засіб пересування для мобільних патрулів прикордонників. Цей транспорт обладнаний приладами для виявлення наркотиків і радіаційного контролю, а також пристроями, які завдяки доступу до баз даних дозволяють перевірити справжність документів.

Туристам і гостям, які можуть законно пересуватися країнами Євросоюзу, достатньо пред’явити документи, що підтверджують громадянство та особистість. Громадяни, які не мають цієї можливості, зобов’язані надати документи, що підтверджують право перебувати в Польщі (наприклад, візу). А також паспорт або інші документи, що дозволяють перетинати кордон.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.