Підсумки 2018 року: усі нові авіарейси з України

Підсумки 2018 року: усі нові авіарейси з України

Минулий рік став врожайним на нові авіарейси. На український ринок зайшли кілька нових авіакомпаній, а ті авіаперевізники, що вже літають з України, активно розширювали свої маршрутні мережі. Ми вирішили підвести підсумки року і згадати всі нові рейси, які стали доступними для мандрівників з України.

Ryanair

Нові рейси Ryanair з УкраїниВихід на український ринок авіакомпанії Ryanair, безумовно, є головною подією 2018-го року у сфері авіаперевезень. Ірландський лоукостер планував запустити рейси в Україну ще роком раніше, але тоді в авіакомпанії не вийшло домовитися з керівництвом аеропорту «Бориспіль». У 2018 році всі питання вдалося владнати, і 3 вересня Ryanair здійснила перший рейс в Україну з Берліна до столичного аеропорту «Бориспіль».

Протягом вересня-жовтня Ryanair запустила 12 прямих рейсів з аеропорту «Бориспіль». Крім рейсу до Берліна, Ryanair почала виконувати польоти до польських Бидгоща, Гданська, Кракова, Познані, Вроцлава і Варшави, а також до Вільнюса, Братислави, Барселони, Стокгольма й Лондона.

З 31 жовтня 2018 року Ryanair почав літати зі Львова. На сьогодні доступні 5 напрямків: Краків і Варшава в Польщі, Дюссельдорф і Меммінген у Німеччині, а також Лондон.

Wizz Air

Нові рейси Wizz Air з УкраїниАктивно відкривав нові маршрути з України й угорський лоукостер Wizz Air. Усього за 2018 рік було запущено 8 нових рейсів.

Влітку Wizz Air запустила три нових рейси зі столичного аеропорту Жуляни. З 21 червня стартували прямі рейси в Таллінн і Лісабон, а з 1 липня — до Берліна.

Наприкінці жовтня Wizz Air запустила два нових рейси з Харкова і два зі Львова. З Харкова угорський лоукостер почав літати до польських Вроцлава і Гданська, а зі Львова — до Вільнюса і Братислави. 14 грудня Wizz Air почала виконувати польоти зі Львова до Франкфурта-на-Майні.

МАУ

Нові рейси МАУНайбільший український авіаперевізник МАУ також порадував пасажирів відкриттям кількох нових рейсів.

Із 6 квітня МАУ почала виконувати регулярні прямі рейси з Києва до Каїра. З 25 квітня після тривалої паузи авіакомпанія відновила прямі рейси між Києвом і Копенгагеном. З 1 травня МАУ почала виконувати прямі рейси з Києва в Делі. А на початку червня стартували перельоти з Києва до канадського Торонто.

Також у 2018 році МАУ додала до своєї маршрутної мережі ще один внутрішній рейс: з 25 березня авіакомпанія почала виконувати щоденні перельоти між Києвом і Вінницею.

Ernest Airlines

Ernest AirlinesІталійський лоукостер Ernest Airlines у 2018 році відкрив п’ять нових маршрутів з України. У червні були запущені прямі рейси зі Львова до Рима та Мілана (аеропорт Мальпенса), а також зі столичного аеропорту Жуляни до Болоньї. У жовтні Ernest Airlines почав виконувати перельоти з Києва ще за двома напрямками: до Рима і Мілана (аеропорт Мальпенса).

LOT Polish Airlines

Нові рейси LOT Polish Airlines з УкраїниПольська авіакомпанія LOT Polish Airlines у 2018 році запустила два нових рейси з України. З 2 липня авіакомпанія почала виконувати прямі рейси із Запоріжжя до столиці Польщі Варшави. А з 2 серпня стартували перельоти зі столичного аеропорту Жуляни до Бидгоща.

Pegasus Airlines

Нові рейси Pegasus Airlines з УкраїниТурецька бюджетна авіакомпанія Pegasus Airlines 9 липня відкрила прямий рейс із київського аеропорту Жуляни до турецького Ізміра. Польоти виконуються чотири рази на тиждень. В аеропорту Ізміра можливі стикування Pegasus Airlines на внутрішні рейси в Туреччині: до Стамбула, Анкари, Трабзона, Батмана, Мардіна, Адани, Самсуна, Сіваса й Хатая.

Atlasglobal

Нові рейси Atlasglobal з УкраїниТурецька авіакомпанія Atlasglobal восени запустила новий прямий рейс з Одеси до Стамбула. Польоти стартували 31 жовтня з частотою чотири рейси на тиждень. Хабом авіакомпанії Atlasglobal у Стамбулі є Міжнародний аеропорт Ататюрк.

Brussels Airlines

Нові рейси Brussels Airlines з УкраїниНаціональний авіаперевізник Бельгії Brussels Airlines у жовтні запустив свій перший рейс з України — з Києва до Брюсселя. Перельоти стартували з 29 жовтня з частотою 4 рази на тиждень. Brussels Airlines виконує рейси з аеропорту «Бориспіль» у Брюссельський міжнародний аеропорт, розташований у місті Завентем в 11 кілометрах від столиці Бельгії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.