Pegasus Airlines запускає прямий рейс із Києва в Ізмір

Pegasus Airlines запускає прямий рейс із Києва в Ізмір

Чудові новини від Pegasus Airlines! З 9 липня 2018 року турецька лоукост-авіакомпанія відкриває прямий рейс із Києва в Ізмір. Польоти будуть виконуватися чотири рази на тиждень.

Розклад рейсів

Розклад рейсів Київ — Ізмір

Вартість квитків

  • в один бік — від 2250 грн;
  • туди й назад — від 4383 грн.

У вартість квитків входить провезення ручної поклажі й до 20 кг реєстрованого багажу.

Що подивитися в Ізмірі

Найвідоміша пам’ятка Ізміра — руїни античного міста Смірни, розташовані у кварталі Намазга. Агора Смирні, тобто ринкова площа, була зведена в еллінський період, проте на початку нашої ери вона була зруйнована землетрусом. За часів правління Марка Аврелія агору відбудували заново.

На території Ізміра, історія якого налічує не одне тисячоліття, було знайдено безліч історичних артефактів, з якими можна ознайомитися в Музеї Історії й Мистецтва і в Археологічному музеї Ізміра.

Одним із найбільш яскравих елементів гавані Ізміра є 25-метрова мармурова годинникова вежа. Вежа була побудована на початку минулого століття французьким архітектором Ремоном Шарлем Перем. Вежа розташована на площі Конак в оточенні чотирьох фонтанів.

На пагорбі Кадіфекалє (Kadifekale), назва якого з турецького буквально перекладається як «Оксамитовий замок», розташований стародавній замок Кадіфекалє. До наших днів від замку збереглася частина зубчастої стіни з кількома вежами й руїни величезних кам’яних резервуарів для води. З пагорба Кадіфекалє відкривається чудовий вид на більшу частину міста, а також на Ізмірський затоку.

На південь від Кадіфекалє розташована Маска Ататюрка — величезний бетонний бюст засновника сучасної Туреччини Мустафи Кемаля Ататюрка. Маска Ататюрка має висоту 42 метри і є найвищою рельєфною скульптурою у світі.

Ще одне місце, звідки відкривається чудовий вид на затоку і прибережну частину міста — вежа Асансьор, розташована у кварталі Караташ. У квадратній цегляній вежі розташований громадський ліфт, за допомогою якого місцеві жителі можуть підніматися з набережної на пагорб, на якому розташований квартал Халілрифат-Паша. На верхньому майданчику вежі розташовані ресторан і кафе.

Любителів природи зацікавить природний заповідник, розташований у районі Чіглі. Тут у природному середовищі проживають 205 видів птахів. Поруч із заповідником, у містечку Сасалі, розташований великий зоопарк під відкритим небом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.