Озброюємося крутими гаджетами

Озброюємося крутими гаджетами

Подорожі — це вам не жарти, потрібно бути готовим до всього. З правильними гаджетами це буде просто. Вибрали найкорисніші, найцікавіші та доступні!

1. Зарядка на сонячних батареях. Незамінна річ у краях, де немає розеток. Чи не так?

Зарядка на сонячній батареї

2. Любите ловити ґав? Не біда! :) Прикріпіть брелок Tile на все, що часто губиться, і в наступний раз ви легко знайдете загублену річ. Додатково потрібно завантажити додаток Tile App на свій телефон. Якщо річ вкрадуть, то спільнота користувачів цього гаджета дружно допоможе вам у пошуку.

Маячок для речей

3. Шпигунський пристрій для фотоапарата. З допомогою Spy Lens стане простіше потай сфотографувати будь-який музейний експонат. Причепіть його на свій телефон і вперед.

Гаджет на телефон

4. Дверна сигналізація Belle Hop Travel Door Alarm. Ви не довіряєте персоналу готелю? Повісьте цю штуку на ручку дверей і спіть спокійно.

Сигналізація на двері

Є ще й такий варіант, не менш зручний.

сигналізація 2

5. Портативний очищувач води SteriPEN. Мало куди вас занесе. Подбайте про себе й очистіть воду з допомогою портативної ультрафіолетової лампи, яка знешкодить і зробить її придатною для вживання. Пристрій має USB роз’єм і заряджається через комп’ютер або сонячну батарею, про яку ми писали вище.

очищувач води

6. Будьте в курсі швидкості вітру. А що? Стане в нагоді всім любителям більш-менш екстремального відпочинку. Анемометр Vaavud сумісний з iOS і Android пристроями, не боїться води, піску і бруду.

Гаджет для туризму

7. Знайдіть рибу своєї мрії з допомогою deeper fish finder. Ця кулька опускається у воду й з допомогою супер секретних технологій виявляє місцезнаходження риби, яку ви тепер із легкістю знайдете й більше ніколи не будете турбуватися через поганий улов. Може й не зовсім чесно по відношенню до жертви, але ти — не ти, коли голодний! :)

Пристрій для ловлення риби

Впевнені, що в компанії таких друзів ваші подорожі вийдуть на новий рівень за комфортом і безпекою!

А ще зібрали список безкоштовних додатків для смартфона, які реально стануть корисними в дорозі. З ними буде зручніше!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.