Нью-Йорк як на долоні: віртуальна екскурсія Мангеттеном

Нью-Йорк як на долоні: віртуальна екскурсія Мангеттеном

Місто — казка, місто — мрія, потрапляючи в його тенета — пропадаеш назавжди. Інакше Нью-Йорк не опишеш. Тільки уявіть, у 2015 році Велике яблуко відвідало 58,3 мільйона туристів. І це ще не межа! Не знаємо, чи намащено там медом чи ні, що всі так мріють відвідати мегаполіс, але точно скажемо, що подивитися там є на що. Якщо ви поки не зважилися сісти на літак і відправитися на зустріч пригодам, пропонуємо віртуальні екскурсії Мангеттеном — найбільш значним островом Нью-Йорка. Включайте максимальну якість і не забувайте, що це панорамне відео, тож сміливо крутіть відео в різні боки, щоби розглянути все в найменших подробицях.

Мангеттен із висоти пташиного польоту

Ходити вулицями Нью-Йорка, звичайно, здорово, але як же прекрасно парити над величезним мегаполісом. Величезні хмарочоси здаються іграшковими, а вогні вечірнього міста вам грайливо підморгують. Ці відчуття неможливо передати. Зацікавилися? Включайте швидше відео. :)

Різдво на Мангеттені

Як би сумно це не звучало, але літо добігає кінця, зима близько. Щоби якось пом’якшити враження від цієї новини, пропонуємо вам відправитися в подорож вуличками різдвяного Нью-Йорка. Відчуєте атмосферу свята, поринете в справжню казку й надихнетеся на поїздку до найпрекраснішого міста у світі.

Добре, що є віртуальні екскурсії, але набагато приємніше пройтися бурхливими вулицями Великого яблука, відчути ритм міста, яке ніколи не спить. Нью-Йорк чудовий у будь-яку пору року, тож не зволікайте і бронюйте швидше квитки.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.