Новий рейс Київ — Лієпая від airBaltic

Новий рейс Київ — Лієпая від airBaltic

Подробиці перельоту

Відкриваємо для себе Латвію разом з airBaltic. Авіакомпанія запускає новий рейс. Місто, де народжується вітер, літня столиця Латвії, кращі пляжі країни — це все про Лієпаю, третє за розміром місто країни.

Новий рейс від airBaltic

Рейс із пересадкою в Ризі, але найкоротша триває всього 55 хвилин, тож це точно не стане перешкодою гарному відпочинку. Із собою безкоштовно можна взяти тільки ручну поклажу.

Що цікавого

Лієпая славиться своїми найчистішими пляжами й морем. Зверніть увагу, що до комфортної для купання температури вода прогрівається в серпні. У місті проводиться безліч фестивалів. Щорічний музичний фестиваль «Summer sound» і Фестиваль моря запам’ятаються надовго своєю атмосферою.

Містом вітрів Лієпаю прозвали не випадково. Круглий рік тут дмуть сильні вітри, тому кращого місця для віндсерфінгу годі й шукати.

У Лієпаї відвідайте природні парки, площу троянд, заповідник і зоопарк. Відпочити від прогулянок можна в знаменитій рок-кав’ярні на центральній площі, ви знайдете її на вулиці Zivju. Щовечора там грає жива музика. Любителі культурного відпочинку знайдуть у Лієпаї музей історії та мистецтв, старовинний форт на березі моря. Відвідайте будинок, де зупинявся Петро I, пройдіть кілька метрів і побачите будинок, де пізніше зупинявся супротивник царя за часів Північної війни Карл XII.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.