Нові вимоги до паспортного контролю призвели до довгих черг в аеропортах Європи

Нові вимоги до паспортного контролю призвели до довгих черг в аеропортах Європи

Якщо ви плануєте подорож до Європи в розпал літнього сезону, будьте готові до того, що через нові правила перевірки доведеться простояти в черзі на паспортному контролі не одну годину. Нові правила ввели заради безпеки пасажирів ще в березні через теракти в Парижі і Брюсселі. Правила стосуються громадян тих країн, які не входять до Шенгенської зони, включно з американцями, британцями і турками.

Нові запобіжні заходи вимагають від пасажирів додаткових перевірок як під час в’їзду, так і під час виїзду. Проїзні документи пасажирів перевіряються відразу в декількох базах даних, серед яких Шенгенська інформаційна система й записи Інтерполу про вкрадені або втрачені проїзні документи.

Пасажири, які вже зіткнулися з нововведеннями, скаржаться на погану організацію роботи прикордонних служб. Вони пояснюють своє невдоволення тим, що проходження паспортного контролю займає багато часу, незважаючи на кількість прикордонників.

Особливо складна ситуація спостерігається зараз в аеропортах Пальма-де-Майорки, Лісабона, Мадрида й Парижа. За весь піковий період уже були затримані тисячі рейсів через довгі перевірки на пунктах пропуску. Затримки можуть тривати до 3 годин, тому співробітники аеропортів просять приходити на паспортний контроль не пізніше, ніж за 3 години до вильоту.

Будьте в курсі всіх авіаподій разом із нами, щоби вашим подорожам не завадили неприємні сюрпризи.

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.