Нові рейси з України у 2019 році

Нові рейси з України у 2019 році

Весь минулий рік авіакомпанії активно відкривали нові напрямки: ми нарахували 40 нових рейсів із вильотом із міст України, які були запущені у 2018 році. Сподіваємося, 2019 рік у цьому плані буде не менш вдалим. Уже зараз відомо про запуск 20 нових маршрутів з України. Ми зібрали в одній статті інформацію про всі нові регулярні авіарейси, які будуть запущені найближчим часом, щоби вам було зручніше планувати свої подорожі.

Австрія

Менше ніж за місяць свій перший рейс з України виконає авіакомпанія LaudaMotion. З 1 лютого 2019 австрійський лоукостер запускає прямі рейси зі столичного аеропорту «Бориспіль» до Відня. Квитки з’явилися в продажу ще в грудні. Переліт в один бік коштує від 949 грн, туди й назад — від 1868 грн.

Болгарія

Ірландський лоукостер Ryanair запустить прямі рейси з Києва до столиці Болгарії Софії з 3 квітня 2019 року. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень. Квитки зараз доступні за ціною від 1089 грн за переліт в один бік і від 2638 грн за переліт туди й назад.

Також навесні прямі рейси з Києва до Софії запускає МАУ. Польоти стартують із 31 березня 2019 року. Заплановано щоденне виконання рейсів.

Великобританія

Ryanair з 1 квітня 2019 року запускає прямий рейс із Києва до Манчестера. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень. Квитки на новий рейс зараз доступні за привабливими цінами: усього від 667 грн за переліт в один бік і від 1481 грн за переліт туди й назад.

Німеччина

Угорський лоукостер Wizz Air з 1 березня 2019 року запускає прямі рейси з Києва до Бремена. Перельоти будуть виконуватися двічі на тиждень. Квитки на ці рейси зараз доступні за ціною від 1100 грн за переліт в один бік і від 2210 грн за переліт туди й назад.

Греція

Ryanair з 2 квітня 2019 року планувала запуск прямих рейсів із Києва до Афін. Перельоти повинні були виконуватися двічі на тиждень. Наприкінці листопада й на початку грудня минулого року квитки на новий рейс були в продажу за ціною від 2689 грн за переліт в обидва боки. Проте зараз Ryanair на своєму сайті припинила продаж квитків на цей рейс, хоча Афіни в списку доступних напрямків поки ще залишаються. Жодних коментарів від авіакомпанії з цього приводу поки не було.

Данія

Wizz Air навесні запустить два нових прямих рейси з України в Данію.

З 2 березня Wizz Air почне літати з Києва до Біллунна. Заплановано два рейси на тиждень. Квитки на новий рейс доступні за ціною від 1100 грн за переліт в один бік і від 2644 грн за переліт туди й назад.

З 3 березня стартують прямі рейси зі Львова до Копенгагена, які будуть виконуватися двічі на тиждень. Квитки вже в продажу за ціною від 1100 грн за переліт в один бік і від 2236 грн за переліт туди й назад.

Ірландія

Ryanair на початку травня запускає новий цікавий маршрут — з Києва до Дубліна. Перельоти стартують із 2 травня з частотою двічі на тиждень. Квитки вже в продажу, щоправда, ціни поки кусаються. Переліт в один бік коштує від 2223 грн, туди й назад — від 4412 грн.

Італія

Італійський лоукостер Ernest навесні запускає три нових рейси з України в Італію. З 21 березня стартують прямі рейси з Харкова до Рима (аеропорт Ф’юмічіно) і Мілана (аеропорт Мальпенса). А з 23 березня Ernest почне виконувати прямі рейси зі столичного аеропорту Жуляни до Генуї. Частота польотів за всіма трьома напрямками — двічі на тиждень.

Кіпр

Ryanair з 3 квітня почне виконувати прямі рейси з Києва до міста Пафос, яке розташоване в південно-західній частині Кіпру. Перельоти будуть виконуватися двічі на тиждень. Квитки в один бік доступні за ціною від 1267 грн, туди й назад — від 3581 грн.

Латвія

Одразу дві авіакомпанії цієї весни запускають прямі рейси з України до столиці Латвії Риги.

З 2 березня літати до Риги з Києва почне Wizz Air з частотою тричі на тиждень. Квитки в один бік доступні за ціною від 1100 грн, туди й назад — від 2210 грн.

airBaltic з 1 квітня запустить регулярні рейси зі Львова до Риги. Польоти будуть виконуватися з частотою чотири рази на тиждень. Квитки в один бік доступні за ціною від 2614 грн, туди й назад — від 4840 грн.

Польща

Wizz Air у 2019 році запустить два нових рейси до польського Кракова з українських міст.

Прямі рейси зі столичного аеропорту Жуляни до Кракова Wizz Air почне виконувати з 5 квітня з частотою чотири рейси на тиждень. Квитки в один бік доступні за ціною від 753 грн, туди й назад — від 1528 грн.

З 16 вересня стартують прямі рейси з Харкова до Кракова. Польоти будуть виконуватися двічі на тиждень. Квитки вже в продажу за ціною від 576 грн за переліт в один бік і від 1348 грн за переліт туди й назад.

Румунія

МАУ з 31 березня запустить прямі рейси з Києва до Бухареста. Заплановано щоденне виконання рейсів. Квитки поки що дорогі — від 3752 грн за переліт в один бік і від 6534 грн за переліт туди й назад.

Туреччина

У 2019 два нових прямих рейси зв’яжуть Київ із турецькими туристичними центрами.

Авіакомпанія Turkish Airlines із 6 квітня почне раз на тиждень літати з Києва до Бодрума. Квитки вже в продажу: переліт в один бік коштує від 6120 грн, туди й назад — від 8830 грн.

З 15 червня стартують щоденні прямі рейси з Києва до Ізміра, які буде виконувати МАУ. Квитки до Ізміра зараз доступні за ціною від 3399 грн за переліт в один бік і від 5360 грн за переліт туди й назад.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.