Нові рейси з України до Джидди зі стикуванням у Стамбулі

Нові рейси з України до Джидди зі стикуванням у Стамбулі

Турецька лоукост-авіакомпанія Pegasus Airlines з 1 грудня 2018 року запускає регулярні рейси зі Стамбула до міста Джидда в Саудівській Аравії. У мандрівників з України з’явиться можливість літати до Джидди з Харкова, Львова та Запоріжжя зі стикуванням у Стамбулі.

Розклад рейсів із Харкова до Джидди

Розклад рейсів із Харкова до Джидди

Вартість квитків

  • в один бік — від 5454 грн;
  • туди й назад — від 10861 грн.

Розклад рейсів зі Львова до Джидди

Розклад рейсів зі Львова до Джидди

Вартість квитків

  • в один бік — від 7138 грн;
  • туди й назад — від 12546 грн.

Розклад рейсів із Запоріжжя до Джидди

Розклад рейсів із Запоріжжя до Джидди

Вартість квитків

  • в один бік — від 5327 грн;
  • туди й назад — від 10735 грн.

У вартість квитків на рейси до Джидди входить перевезення 20 кг багажу та 8 кг ручної поклажі.

Що подивитися в Джидді

Джидда — місто, розташоване на заході Саудівської Аравії на узбережжі Червоного моря. Джидда є другим за кількістю населення містом Саудівської Аравії і вважається єкономічною столицею країни. Усі столиці Близького Сходу та Північної Африки розташовані у двох годинах льоту від Джидди, що робить місто другим комерційним центром Близького Сходу після Дубая.

Джидда — курортне місто, до якого їдуть для занять серфінгом, дайвінгом та заради комфортного пляжного відпочинку. Найвідомішим курортом Джидди є Дуррат Аль-Арус — туристичний комплекс на штучному острові, розташованому приблизно в 40 кілометрах від центру Джидди.

Важливим центром торгівлі та моди в Джидді є вулиця Тахалія. Тут розташована велика кількість висококласних торгових центрів, бутиків і дорогих ресторанів. Це місце з найбільшою концентрацією в місті дорогих автомобілів на кшталт Lamborghini або Ferrari.

У Джидді функціонують багато цікавих музеїв. Один із найвідоміших — розташований у центрі міста музей шейха Абдули Рауфа Халіла, який має величезну колекцію предметів та артефактів, що належали туркам-османам і племенам рибалок, що мешкали колись у цьому регіоні.

Популярним місцем відпочинку в туристів і місцевого населення є район мечеті Аль-Рахма, що стоїть на сваях над водою, через що її іноді називають «мечеттю, що плаває».

У центрі Джидди розташований фонтан Фахда, який має найвищий у світі струмінь води. Струмінь води викидається на висоту понад 300 метрів, завдяки чому його можна побачити практично з кожної точки міста. Фонтан подарував місту покійний король Фахд ібн Абдул-Азіз Аль Сауд.

У районі площі Короля Абдулли розташований флагшток Джидди, який є навищим у світі. Його висота становить 171 метр, а піднятий на ньому прапор Саудівської Аравії важить 570 кілограмів.

Також Джидда відома тим, що поруч із містом ведеться будівництво найвищого у світі хмарочоса — його висота становитиме понад тисячу метрів. Вежа будується в 32 кілометрах на північ від Джидди в пустелі. Поруч із вежею побудують місто-супутник, яке потім увійде до складу Джидди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.