Нові рейси від Pegasus Airlines з Києва

Нові рейси від Pegasus Airlines з Києва

Туреччина різноманітна й багатогранна. Побачити це допоможе Pegasus Airlines. Перевізник розширює свою маршрутну мережу. З 15 червня з Києва авіакомпанія запускає нові рейси до всіх куточків Туреччини. Вильоти будуть здійснюватися з аеропорту Жуляни.

Нові рейси від Pegasus Airlines з Києва

Перельоти не прямі, з пересадкою в Анкарі. Нагадуємо, що Pegasus Airlines буде літати з Києва до столиці Туреччини щодня. Тривалість стикування різна для кожного напрямку. У вартість включено багаж до 20 кг і ручна поклажа до 8 кг.

Що подивитися

Анталія

новые рейсы от Pegasus Airlines

Найбільший морський курорт Туреччини. Тож за кращим пляжним відпочинком вам сюди. Але не забудьте оглянути історичний центр міста, Анталія зможе вразити навіть справжніх цінителів історії. Першій пам’ятці, яку ви зустрінете на своєму шляху до старого міста, воротам Адріана вже більше двох тисяч років. Обов’язково завітайте до археологічного музею Анталії.

Адана

Четверте за розміром місто в Туреччині, розташоване на півдні країни. У місті чітко видно поділ на нові, «європейські» і старі, історичні райони з мечетями і традиційними ринками.

Едреміт

Невелике місто на північному заході, розташоване всього в 10-ти км від моря, а в однойменному окрузі розташований Національний парк Каждагі.

Діярбакир

новые рейсы от Pegasus Airlines

Розкинувся на західному березі річки Тигр. У стародавньому місті ви знайдете «Велику китайську стіну Туреччини» — стіни старої фортеці з чорного каменю базальту, яка відмінно збереглася в Діярбакирі.

Ван

Місто біля берегів однойменного солоного високогірного озера на сході країни. Це найбільше озеро Туреччини. Ван відомий древньою фортечною спорудою на скелі і вірменськими храмами.

Газіантеп

Вважається одним із найдавніших міст у світі. Тут ви знайдете кращі зразки древньої архітектури й найбільший музей римської мозаїки. Неподалік від Газіантепа, на гірському масиві Немрут-Дазі, похований Антіох, цар Коммагени.

Трабзон

новые рейсы от Pegasus Airlines

Ще одне місто, історія існування якого налічує не одне тисячоліття, але вже на узбережжі Чорного моря. Раніше він був відомий під назвою Трапезунд. У цьому місті змішалися різні культури й національності. На вулицях зустрінете й мечеті, і християнські вірменські храми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.