Нові рейси на зиму 2017-2018 від Air France/KLM

Нові рейси на зиму 2017-2018 від Air France/KLM

У зимовому розкладі авіакомпаній Air France/KLM з’являться по-справжньому спекотні далекомагістральні напрямки: Мале, Маврикій і Сан-Хосе.

Летимо до Мале

Мале розташувався на острові і, як класичний курортний острів, має досить невелику розважальну інфраструктуру. Тут немає нічних клубів, караоке та інших розважальних закладів. Зате Мале ідеально підходить для прогулянок. Він як маленький шматочок Європи: чисті вулички з бруківкою, невеликі й акуратні будиночки, світло й безпечно, і дуже по-домашньому. А навколо ще й океан.

Мале авіаквитки онлайн від Air France/KLM

Місцевий аеропорт доволі незвичайний. Де ще у світі можна приземлитися на злітно-посадкову смугу, розташовану між двома островами? До того ж до самого Мале з пункту прильоту інакше, ніж на катері, не дістанешся. Така ось місцева романтика.

До Мале двічі на тиждень можна відправитися прямим рейсом із Парижа, аеропорт Шарль де Голль. Старт польотів 1 листопада 2017 року, літак Boeing 777-200.

Розклад рейсів до Мале

Летимо на Маврикій

По цьому віддаленому й мальовничому острову розкидано безліч сіл і невеликих міст. Десь ви погуляєте в дикій природі або національному парку, десь здивуєтеся архітектурі місцевих коледжів та університету, десь із задоволенням відвідаєте колоритні ресторанчики. Ретельної уваги заслуговує місцевий підводний світ. З його різноманітністю повинен ознайомитися кожен поважаючий себе дайвер.

Маврикій авіаквитки онлайн від Air France/KLM

Особлива фішка Маврикію — багатобарвні піски біля селища Шамарель. Це природне диво — піщані дюни, які мають сім кольорів. Кажуть, якщо змішати ці кольорові піски, через кілька годин вони повернуться до свого попереднього стану.

На Маврикій літак Air France/KLM відправляється тричі на тиждень з Амстердама, аеропорт Схіпхол. Старт польотів 30 жовтня 2017 року, літак Boeing 787 Dreamliner.

Розклад рейсів на Маврикій

Летимо до Сан-Хосе

Гучний і спекотний Сан-Хосе, у самому серці Коста-Ріки, розташувався між горами й долинами на величезному плато. Тут вам і багатолюдні ринки, площі й цікаві вулиці, і музеї, які мають надзвичайно цікаві експонати (такої давнини ви ще не бачили!), і ферми метеликів, й екстремальний тропічний рафтинг…

Сан-Хосе авіаквитки онлайн від Air France/KLM

Не дарма Сан-Хосе вважається одним із найбільш привітних для туристів міст при такій великій кількості варіантів для відпочинку. Чого варте одне лише відвідування вулканів Поас і Іраз, туди навіть автобуси ходять. Не забудьте з’їздити до вулканів і ви. Бути в Сан-Хосе й не бачити вулканів — це все одно, що взагалі не бути в Сан-Хосе.

До столиці Коста-Ріки відправляється рейс двічі на тиждень з Амстердама, аеропорт Схіпхол. Старт польотів 31 жовтня 2017 року, літак Boeing 787 Dreamliner.

Розклад рейсів до Сан-Хосе

P.S. Друзі, не забувайте, що час у розкладі вказано місцевий. 😉

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.