Нові рейси авіакомпанії Condor з Дюссельдорфа

Нові рейси авіакомпанії Condor з Дюссельдорфа

Авіакомпанія Condor повідомила про запуск з 1 листопада 2017 року нових далекомагістральних рейсів із Дюссельдорфа на зимовий період 2017/18 року. Рейси виконуватимуться літаком Airbus A330-200 за такими напрямками:

  • Пунта-Кана, Домініканська республіка;
  • Ла-Романа, Домініканська республіка;
  • Канкун, Мексика;
  • Монтего-Бей, Ямайка;
  • острів Барбадос.

Також у авіакомпанії з’явився новий партнер Precision Air. Така співпраця дозволила Condor розширити маршрутну мережу в Східній Африці новими стикувальними рейсами з Кіліманджаро до Ентеббе, Найробі, Мванзи, Занзібара й Дар-ес-Салама. А також із Занзібара до Найробі, Дар-ес-Салама й Арушу.

Також авіакомпанія Condor просить звернути увагу, що в Кенії з 28 серпня 2017 року заборонили використання й імпорт усіх видів пластикових пакетів, включно зі сміттям і поліетиленовими пакетами для перевезення. Закон поширюється й на мандрівників, які перевозять поліетиленові пакети у своєму багажі або купують пластикові пакети в Duty Free. Авіакомпанія рекомендує пасажирам не користуватися такими пакетами, оскільки вони будуть вилучені в аеропорту після прибуття. За порушення закону передбачено високі штрафи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.