Норми перевезення ручної поклажі

Норми перевезення ручної поклажі

Усе більше й більше туристів воліють літати тільки з ручною поклажею. І на це є багато причин. Як мінімум, так можна одразу відправитися до готелю, а не стояти в черзі на видачу кілька годин. А скільки валіз просто відправляються не туди. Ще одна причина — це економія. Багато авіакомпаній надають безбагажні тарифи, які значно дешевші. Тому ми вирішили детально розповісти вам про норми перевезення ручної поклажі.

Зазвичай габарити ручної поклажі у всіх авіакомпаній однакові: 55 х 40 х 20 см, максимальна вага — 8-10 кг. Що стосується провозу рідини із собою, то для всіх діють однакові правила: один пасажир може провести максимум 1 літр рідини. У цю категорію входять шампуні, гелі для душу, зубна паста, парфумерія, різні креми і т.д. Але максимальний об’єм для однієї рідини не повинен перевищувати 100 мл. Усе це повинно бути упаковано в прозорий пакет розміром 20 х 20 см, який закривається.

Крім самої ручної поклажі, більшість авіакомпаній дозволяють безкоштовно провозити невелику сумочку, ноутбук, фотоапарат, парасольку або тростину, верхній одяг, милиці, дитяче харчування, повністю розбірну коляску або дитячу колиску.

Але є авіакомпанії, у яких вимоги до ручної поклажі відрізняються. На інфографіці ви можете побачити кілька з них.

Норми перевезення ручної поклажі

Подорожуйте, живіть зі смаком, літайте з Tripway!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.